Конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу освіти, культури і спорту

Вимоги до кандидатів:

• повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);
  • стаж роботи на посаді бухгалтера не менше трьох років;
  • знання законів України «Про місцеве самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню світу», «Про дошкільну освіту», "Про культуру";
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання діловодства;
  • уміння працювати у програмах Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).
  • уміння планувати власну діяльність і приймати ефективні рішення відповідно до встановлених цілей, задач, пріоритетів і вимог чинного законодавства.

Перевага надається кандидатам, які проживають на території Джулинської ОТГ (с.Джулинка, с.Чернятка, с.Берізки-Бершадські, с.Хмарівка).

Заяви приймаються до 5 січня 2018 року включно. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- копію трудової книжки;

- автобіографію;
- дві фотографії розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту,
- декларацію про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою ЗУ «Про засади запобігання і протидії  корупції»;
- копію документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Конкурс проводиться відповідно розпорядження сільського голови від 06.12.2017 року № 49.

Конкурс розпочинається з 6 грудня 2017 року. Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Заяви приймають за адресою: с. Джулинка, вул.Соборна,1, приміщення сільської ради, відділ кадрів.