Оголошення про заміщення вакантної посади

Джулинська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти, культури і спорту

Вимоги до кандидатів:

• повна вища педагогічна освіта;
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • знання законів України «Про місцеве самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню світу», «Про дошкільну освіту»;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання діловодства;
  • уміння працювати у програмах Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).
  • уміння планувати власну діяльність і приймати ефективні рішення відповідно до встановлених цілей, задач, пріоритетів і вимог чинного законодавства.

Перевага надається кандидатам, які проживають на території Джулинської ОТГ (с.Джулинка, с.Чернятка, с.Берізки-Бершадські, с.Хмарівка).

Заяви приймаються до 30 серпня 2017 року включно. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- копію трудової книжки;

- автобіографію;
- дві фотографії розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення рівня кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
- декларацію про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою ЗУ «Про засади запобігання і протидії  корупції»;
- копія документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Конкурс розпочинається з 1 серпня 2017 року. Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Заяви приймають за адресою: с. Джулинка, вул.Соборна,1, приміщення сільської ради, відділ кадрів.