Оголошення про заміщення вакантної посади спеціаліста з економічного обліку

Вимоги до кандидатів:

• вища економічна освіта відповідного напряму підготовки не нижче рівня бакалавра;
  • стаж роботи в економічній чи фінансовій сфері;
  • знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практики їх застосування;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання діловодства;
  • уміння працювати у програмах Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), Windows, на офіційному порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України ProZorro.
  • уміння планувати власну діяльність і приймати ефективні рішення відповідно до встановлених цілей, задач, пріоритетів і вимог чинного законодавства.

Перевага надається кандидатам, які проживають на території Джулинської ОТГ (с.Джулинка, с.Чернятка, с.Берізки-Бершадські, с.Хмарівка).

Заяви приймаються до 27 березня 2018 року включно. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- копію трудової книжки;

- автобіографію;
- дві фотографії розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту,
- декларацію про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою ЗУ «Про засади запобігання і протидії  корупції»;
- копію документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Конкурс проводиться відповідно до наказу відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради від 26.02.2018 року №15.

Конкурс розпочинається з 26 лютого 2018 року. Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Заяви приймають за адресою: с. Джулинка, вул.Соборна,1, приміщення сільської ради, відділ освіти, культури і спорту.