Дорогам села - особлива увага

Дата: 30.07.2017 17:06

Джулинська сільська рада продовжує ремонтувати вулиці села. Сьогодні роботи розпочалися з вулиці Шевченка с.Джулинка, де донедавна була велика калабатина. За допомогою автогрейдера, автомобіля "Камаз" та навантажувача ФОП "Аветян А.Р."  грейдерує дорогу, розрівнює та вивозить зайву землю.

Сьогодні на вулицю Шевченка завезли та закоткували щебінь, заасфальтували дорогу.  Свою працю вкладають у благоустрій села директор ФОП "Аветян А.Р." Алік Аветян та працівники В'ячеслав Микитюк і Василь Хоменко. Вагомою допомогою у ремонті вулиці Шевченка є сприяння жителя Миколи Гриненка, який за власні кошти придбав машину асфальту, щоб поновити покриття дороги за місцем проживання.

Роботи відбуваються за сприяння голови ОТГ Петра Швеця, працівників сільської ради.