Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів ОТГ

Голова ОТГ Петро Швець провів нараду з директорами Джулинської, Чернятської, Берізкобершадської, Хмарівської загальноосвітніх шкіл, які нещодавно передані до комунальної власності ОТГ. У ході зустрічі керівник громади повідомив про створення виконавчого органу сільської ради - соціально-гуманітарного відділу, якому підпорядковуються заклади освіти, культури та спорту,

представив керівника відділу – Руслану Руденко. Учасники обговорили існуючі проблеми та визначили ряд першочергових завдань, які необхідно вирішити, щоб забезпечити функціонування освітянської галузі в умовах ОТГ. 

Зокрема, обговорили план розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання матеріалів для здійснення поточних ремонтів. Начальник соціально-гуманітарного відділу сільської ради ОТГ Руслана Руденко повідомила про хід процесу прийому-передачі майна, кадрових та бухгалтерських документів закладів освіти від відділу освіти райдержадміністрації у комунальну власність Джулинської ОТГ, який розпочато з 1 червня 2017 року.

Підсумовуючи, голова ОТГ Петро Швець акцентував увагу на тому, що Джулинська об'єднана громада є спроможною, а матеріально-технічна підтримка освітянської галузі - завдання першочергове.

Соціально-гуманітарний відділ сільської ради ОТГ« повернутися до списку новин