У Хмарівці здійснюється оновлення Меморіалу Слави

Дата: 27.04.2017 09:03

У с.Хмарівці Джулинської ОТГ здійснюються ремонтні роботи  Меморіалу Слави загиблих у Другій світовій війні. Відкриття оновленого Меморіального комплексу заплановано на 8 травня 2017 року.

Цього дня у селах ОТГ Джулинка, Чернятка, Берізки-Бершадські та Хмарівка увечері буде організовано загально-громадську акцію "Свіча Пам'яті".

Роботи здійснюються за кошти місцевого бюджету будівельною компанією ПрАТ "Бершадьбуд".

Сільський голова Джулинської ОТГ Петро Швець, в.о.старости Станіслав Олексій, в.о. заступника сільського голови Роман Кравець постійно здійснюють виїзд на місце проведення робіт та сприяють у здійсненні реконструкції.