Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Автопроща у Джулинській ОТГ

Сьогодні Джулинська ОТГ зустрічала учасників автопрощі, під час якої вшановували пам'ять полеглих наших земляків у війні на сході України. Колона автомобілів прямувала селами району місцями поховань Героїв. Молилися за Юрія Коваленка у Флорине, В'ячеслава Дремлюха у Бершаді, Юрія Барашенка у Маньківці, Юрія Тарасенка у Чернятці, Костянтина Могилка та вихованця Джулинської школи-інтернат Михайла Коваля у Джулинці.

Захід уже вдруге організований до Дня захисника України священиками різних конфесій, підтриманий вдячними серцями громадськості.

У Джулинці учасників автопрощі зустріли вихованці Джулинської спеціальної школи-інтернату, де встановлено Меморіальну Дошку Михайлу Ковалю, та жителі села біля Пам'ятного Знаку Герою України Костянтину Могилку. До учасників автопрощі звернулися зі словами начальник відділу освіти, культури і спорту сільської ради ОТГ Руслана Руденко, директор Джулинської спеціальної школи-інтернат Володимир Мельник та вчитель музики Віта Юрченко, заступник директора з виховної роботи Джулинської школи Лариса Заміхора, керівник гуртків Джулинського будинку культури Людмила Мазур. Вихованці Джулинської спеціальної школи-інтернат дякують бершадцю Євгену Жабку за подаровані м'ячі.

Спільна молитва щиро линула до Бога, сповіщаючи на всі небеса, що пам'ять про наших земляків вічно житиме у наших серцях!

Відділ освіти, культури і спорту сільської ради ОТГ« повернутися до списку новин