Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Відбулася восьма сесія Джулинської сільської ради ОТГ

Відбулася восьма сесія Джулинської сільської ради об'єднаної територіальної громади, у ході якої депутати активно розглядали важливі питання сьогодення. Одне з них - створення єдиного освітнього простору на території громади. З цією метою прийняли рішення про утворення опорної школи та освітнього округу, до якого увійшли 8 навчальних закладів громади.

Відтепер Джулинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів буде опорним навчальним закладом, а Берізкобершадська та Хмарівськазагальноосвітні школи І-ІІ ступенів - її філіями.

Це дасть можливість створити кращі умови для здобуття учнями загальної середньої освіти: впроваджувати допрофільне та профільне навчання, поглиблене вивчення окремих предметів незалежно від місця їх проживання, а також сконцентрувати та ефективно використовувати наявні ресурси суб'єктів округу для задоволення освітніх потреб учнів.
Також на сесії розглядалися питання збільшення доходів бюджету ОТГ за рахунок державної субвенції на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад та залишку коштів освітньої субвенції, який утворився на початок бюджетного періоду. Ці кошти використають на ремонт доріг комунального значення, оснащення шкіл комп'ютерними комплексами. 
Крім того, депутати обговорили можливості створення на території громади комплексного Центру безпеки громадян, де будуть поєднані в одному місці служби пожежної охорони, поліції та швидкої допомоги; питання харчування учнів загальноосвітніх шкіл та земельні питання. Зокрема, про надання погодження на виділення земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства трьом учасникам АТО сіл Джулинка, Чернятка, Берізки-Бершадські, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування храму с.Чернятка, а також розглянуто 12 заяв на приватизацію присадибних ділянок жителів громади.

Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради « повернутися до списку новин