Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

У Берізках-Бершадських відзначили День захисту дітей

У Міжнародний день захисту дітей у Берізкобершадській ЗОШ І-ІІ ступенів Джулинської ОТГ 1 червня подарували дітям справжнє свято. Учасників заходу привітали голова ОТГ Петро Швець та його заступник Роман Кравець. Разом із ведучими учні подорожували Океаном Розваг та побували на різних островах.

На острові Любителів книги взяли участь у вікторині «Книга – твій друг», на острові Юних майстрів виготовляли голубів, писали на них мрії та побажання і прикрашали ними «Дерево мрій»; на острові Мами учениця 3 класу Бондар Марина зачитала власний вірш про матусю, а Зубченко Юлія та Буш Анастасія подарували усім «Лагідну пісню». Своїми виступами також порадували усіх присутніх виробнича бригада «Городник» та агітбригада «Лідери здоров’я». Діти залюбки брали участь у цікавих конкурсах та розважалися, а на завершення свята усі заспівали улюблену пісню «Канікули».

Літо – улюблена пора дітей, це символ дитинства і безтурботності, радості та сміху. Тож бажаємо усім дітям змістовно провести літні канікули, добре відпочити, щоб 1 вересня з новими силами повернутися до школи!

Берізкобершадська ЗОШ І-ІІ ступенів« повернутися до списку новин