Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

У Джулинській бібліотеці відбувся родинний захід "Великодня писанка"

Попри холодну зимову негоду у народознавчій кімнаті зібралося чимало людей. Прийшли не тільки мами з дітьми, а й татусі, бабусі та дідусі. Талановиті жінки-майстрині Світлана Мартинюк, Марина Чапалда, Валентина Кушнір навчали розфарбовувати крашанки, оздоблювати Великодні кошики.

Їх роботи, представлені на виставці, а також творчість учнів та батьків Джулинської школи та дитсадка, вишивки майстрині Наталії Молодушко з Берізок Бершадських, стали окрасою заходу.

Діти, батьки, педагоги не тільки брали участь у майстер-класах, а й ділилися традиціями виготовлення родинних писанок. У заході брали участь заступники директорів з виховної роботи Джулинської та Берізкобершадської шкіл Лариса Заміхора та Галина Сасюк, завідуюча ДНЗ "Веселка" Ольга Яценко. Представляли на святі власні виступи-презентації учасники переможець районного етапу конкурсу з писанкарства, яка посіла друге місце в обласному етапі, Марина Молодушко з Берізок Бершадських, та учасниця районного етапу - Вікторія Рекута з Джулинки. Цікаво представляла власні вишивки і мама Марини Молодушко - Наталія. У заході брали участь бібліотекарі сільської бібліотеки Берізок Бершадських Горбатюк Катерина та Джулинської школи Лариса Трохименко, завітали вихованці Джулинської спеціалізованої школи-інтернату. Учасників заходу вітали українською піснею народний аматорський колектив "Надбужанка" та дитячий ансамбль музичної школи "Веселі нотки". Привітав із Пасхою учасників заходу і сільський голова Джулинської ОТГ Петро Швець, акцентуючи увагу на важливості збереження національної культури, народних звичаїв та традицій нашої громади. А Руслана Руденко, начальник соціально-гуманітарного відділу виконкому сільської ради ОТГ, подякувала усім учасникам заходу та організаторам Нелі Шкурат та Людмилі Мазур, вручивши подяки сільської ради ОТГ.                                                



« повернутися до списку новин