Зустріч хмарівчан із місцевою поетесою

У сільській бібліотеці с.Хмарівка Джулинської ОТГ відбулася зустріч із місцевою поетесою Фросиною Джус, організований бібліотекарем Світланою Паламарчук. Хмарівчани поважають її вірші та веселу вдачу, тож і організували захід, присвячений її творчості.

У сільському клубі панувала доброзичлива атмосфера, звучали авторські вірші та гуморески Фросини Миколаївни. У них – життя односельчан, родини, батьківської хати, подих рідної землі, любов до рідного краю. Радо вітали поетесу материнською піснею народний аматорський колектив «Любисток», а наймолодша учасниця Катерина Токар подарувала їй власне поетичне слово. На захід завітали гості з Джулинки: начальник соціально-гуманітарного відділу Джулинської сільської ради ОТГ Руденко Руслана, заступник директора з виховної роботи Джулинської школи Лариса Заміхора, завідуюча Джулинською сільською бібліотекою Неля Шкурат та місцеві поети Зоя Герун та Тамара Морус. Підтримали захід і депутати ОТГ Сергій Чернега та Наталія Сіренко.