Вшанували пам'ять Юрія Тарасенка

Сьогодні, у другу річницю загибелі учасника АТО Юрія Тарасенка, жителі Джулинської ОТГ вшанували його пам'ять покладанням квітів та Хвилиною Мовчання. У селі Чернятка на могилу Героя прийшли голова ОТГ Петро Швець, в.о.старости сіл Чернятка та Хмарівка Станіслав Олексій, заступник сільського голови Роман Кравець, начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко, директор Чернятської школи Валентина Чаленко, учителі та учні місцевої школи.

З теплими словами підтримки звернувся до родини Тарасенків сільський голова Петро Швець, дякуючи за самовідданість та неоціненний внесок Юрія у збереження миру в нашій країні. Звучали слова вдячності дружині Вікторії та старшій доньці Лаурі від педагогічного та учнівського колективів Чернятської школи.

Ми будемо вічно пам'ятати подвиг Юрія Тарасенка в ім'я нашої Батьківщини!

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! СЛАВА НАВІКИ!