Запрошуємо на культурно-мистецькі заходи:

Дата: 25.04.2017 14:22

Фото без опису6 травня у Чернятському будинку культури відбудеться святковий концерт “А пам’ять жива…”

9 травня будуть проведені урочисті мітинги-реквієми за участю ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на Сході України, представників волонтерського руху, духовенства, молоді.

Початок: 9.00 - с.Берізки Бершадські, 10.00 - с.Джулинка, 10.00 - с.Чернятка,  11.00 - с.Хмарівка

8 травня о 18.00 у селах Джулинка, Чернятка, Берізки Бершадські та Хмарівка вперше буде організовано громадсько-патріотичну акцію “Свіча пам'яті”, під час якої буде організована урочиста хода з лампадками та свічами до Меморіалу Слави, де будуть  проведені панахиди за загиблими та молебні за захисниками Вітчизни.

14 травня  у сільській бібліотеці с.Чернятка - родинний захід “Вечір материнської пісні” (жіночі посиденьки). Початок: 14.00

14 травня сільська бібліотека с.Хмарівка - творча зустріч з місцевою поетесою Фросиною Джус (місце проведення - сільський клуб).  Початок: 15.00

19 травня - спільний захід загальноосвітньої школи, ДНЗ та будинку культури с.Чернятка “Мати-берегиня”, присвячений Дню матері. (місце проведення - Чернятська ЗОШ).  Початок:13.30

21 травня - у будинку культури с.Джулинка відкриває двері літературна світлиця “Дивослово”. Початок: 17.00