Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Перша сесія - перші кроки!

Після виборів 22 грудня 2016 року,  відбулася перша сесія сільської ради Джулинської об’єднаної територіальної громади.   На початку засідання, яке проходило за участю членів територіальної виборчої комісії, голова ТВК Володимир Чорнодоля оголосив результати виборів та склад 22 новообраних депутатів,

які відтепер відстоюватимуть інтереси чотирьох населених пунктів, що увійшли до складу ОТГ: Джулинки, Чернятки, Хмарівки, Берізок Бершадських.

 Також у ході засідання представили новообраного голову сільської об’єднаної громади – Петра Васильовича Швеця та вручили усім депутатам посвідчення. Оскільки зібрання відбувалося в день, коли відзначалося професійне свято енергетиків, першому таке посвідчення вручено Олександру Марущаку, який зайнятий у цій галузі. На цьому засіданні депутати одноголосно обрали секретаря ради – Щавінську Галину Олександрівну. Говорили і про виконання обов'язків старости села Чернятка. Такі обов’язки буде виконувати Станіслав Олексійвич Олексій, який до цього був сільським головою. 

Також розглядалися питання про покладання обов’язків вчинення нотаріальних дій у всіх документах, які будуть видаватися у Чернятці, щоб люди не добиралися з ними у Джулинку, про створення робочої комісії для забезпечення виконання  Джулинським сільським головою повноважень у структурі юридичних осіб по реорганізації в зв’язку з приєднанням до Джулинської об’єднаної територіальної громади.

  Петро Швець закликав депутатів новоствореної громади формувати конкретні плани розвитку своєї території, означуючи чіткі пріоритети та перспективи, а також побажав успіхів для їх реалізації.« повернутися до списку новин