Відбулося засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

28 березня відбулося чергове засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Педагоги обговорювали ряд важливих питань щодо реалізації державної політики в сфері освіти на території громади. Зокрема, голова Ради освітнього округу Михайло Шевчук інформував про проведення он-лайн моніторингу рівня підготовки випускників до ЗНО та проходження он-лайн курсу учителями "Вчимося жити разом".

Спеціаліст відділу освіти, культури і спорту Катерина Герасимчук аналізувала підсумки участі учнів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад, голова Методичної ради освітнього округу Світлана Чабан інформувала про підготовку та проведення ДПА учнів 9-х та 11-х класів. Голова міжшкільного МО класних керівників Лариса Заміхора інформувала про досвід застосування у школі проектних технологій. Актуальним питанням, яке обговорювали на засіданні, була підготовка педагогів до старту Нової української школи. Світлана Чабан проаналізувала ключові моменти у новому Державному стандарті початкової освіти, голова міжшкільного методичного об'єднання учителів початкових класів освітнього округу Валентина Сопільняк презентувала досвід проведення тренінгового заняття з учнями "Дружній клас", яке організувала за методикою "Вчимося жити разом". Також освітяни розглянули питання взаємозв'язку з дитячим садком. Директор ЗДО "Веселка" с.Джулинка Ольга Яценко за допомогою відеопрезентації розповіла про створення розвивального середовища для дошкільників в умовах адаптації до вимог Нової української школи.