Освітня галузь - пріоритет громади

Дата: 26.04.2018 20:30

Сьогодні відділом освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ проведено робочу нараду за результатами обласної наради Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. У ній брали участь начальник фінвідділу ОТГ Наталія Швець, працівники бухгалтерії відділу освіти, культури і спорту, керівники закладів загальної середньої освіти ОТГ, їх заступники та голови методичних об'єднань освітнього округу.

Мова йшла про завдання Департаменту освіти і науки ОДА з метою формування єдиного освітнього простору області, а також про підготовку до Нової української школи, про розподіл державної освітньої субвенції для закупівлі дидактичних матеріалів, шкільних меблів та комп'ютерів для перших класів. Обговорено питання нових освітніх програм, вибору підручників та проведення літнього оздоровлення дітей.