Турнір із футболу, приурочений до свята Івана Купала

Дата: 07.07.2018 21:48

7 липня у Джулинці на сільському стадіоні відбувся турнір із футболу, приурочений до свята Івана Купала. Спортивні змагання розпочав голова Джулинської ОТГ Петро Швець. У них брали участь три команди: "Молодь" с.Джулинка, "Патріот" с.Берізки-Бершадські, "Світанок-Агросвіт" с.Шляхова.

За результатами гри перше місце посіла команда джулинчан, друге - с.Берізки-Бершадські, третіми були шляхівчани. Відзначилися на полі майстерною грою Олександр Фурман, Дмитро Дзюбінський (с.Джулинка), Максим Тимощук, Віталій Дзюбенко (с.Берізки-Бершадські). Турнір пройшов у теплій та дружній атмосфері за підтримки голови ОТГ Петра Швеця, відділу освіти, культури і спорту сільської ради, директора ТОВ "Агрофірма "Джулинка" Віктора Теплицького, поціновувачів футболу Валентина Чередника та Володимира Хоцька. Гравці вдячні працівнику Джулинського будинку культури Віталію Ціхачу за озвучення турніру. Завершилися спортивні змагання нагородженням команд грамотами та кубками.