Джулинську ОТГ відвідали представники міжнародної програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 17.07.2018 22:21

Сьогодні Джулинську ОТГ відвідали представники міжнародної програми «U-LEAD з Європою». Мета візиту - покращання надання адміністративних послуг для населення громади. Програма сприяє реформі децентралізації в Україні та розширює можливості місцевих громад для надання адміністративних послуг у форматі «Єдиного вікна».

Координатор проекту Петро Макаренко та регіональний спеціаліст Олена Ступакова зустрілися з головою громади Петром Швецем, його заступником Романом Кравцем, секретарем сільської ради Галиною Щавінською та спеціалістами, членами робочої групи щодо створення Центру надання адміністративних послуг у Джулинській ОТГ (ЦНАП). Представники міжнародного проекту здійснили огляд приміщення ЦНАПу, у якому нещодавно проведено реконструкцію, продемонстрували відеопрезентацію найбільш ефективних моделей та кращих практик у пілотних областях України. Надали роз’яснення та рекомендації щодо розробки документації, подальшого механізму роботи забезпечення доступності ЦНАП для людей з обмеженими можливостями.
За умови виконання наданих рекомендацій Джулинська громада братиме участь у міжнародній програмі «U-LEAD з Європою». Це дасть можливість закупити меблі та комп’ютерне обладнання для ЦНАП, а також буде надаватися методична допомога щодо навчання персоналу для надання послуг на місцевому рівні. Очікуємо, що у ЦНАП жителі Джулинської ОТГ та навколишніх сіл будуть отримувати такі послуги: державну реєстрацію прав на нерухоме майно та його обтяжень, державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, видачу відомостей з Державного земельного кадастру, державну реєстрацію земельних ділянок, пенсійні послуги, оформлення ІD-паспортів та інші місцеві послуги.