Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Джулинський центр культури, дозвілля і спорту"

Дата: 24.07.2018 15:44

Відділ освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального закладу «Джулинський центр культури, дозвілля і спорту»

Найменування і місцезнаходження закладу

Найменування закладу: комунальний заклад «Джулинський центр культури, дозвілля і спорту» Джулинської сільської ради Вінницької області.

Місцезнаходження та адреса школи: Україна, Вінницька область, Бершадський район, с.Джулинка, вул. Центральна, 32.

Найменування посади та умови оплати праці

Директор комунального закладу «Джулинський центр культури, дозвілля і спорту». Оплата праці здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу

Керівником комунального закладу «Джулинський центр культури, дозвілля і спорту" може бути особа, яка є громадянином України, має фахову вищу освіту, стаж роботи у сфері освіти або культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями,  освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість

Початок приймання документів: 25.07.2018.

Кінцевий термін приймання документів: 22.08.2018.

Конкурс проводиться поетапно:

1.1 оприлюднення інформації про проведення конкурсу;

1.2 приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

1.3 попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законом вимогам;

5.4. проведення іспиту та визначення його результатів 27.08.2018;

5.5. проведення співбесіди та визначення її результатів;

5.6. прийняття рішення відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради про призначення переможця конкурсу директором комунальної закладу «Джулинський центр культури, дозвілля і спорту» Джулинської сільської ради.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі

Руденко Руслана Вікторівна,

тел. 097-90-613-70, e-mail: osvita_dzhylunka@ukr.net

Наказ про оголошення конкурсу

Порядок призначення на посаду керівників закладів культури комунальної форми власності за результатами конкурсного відбору

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • особовий листок з обліку кадрів;
  • фотокартку розміром 4х6 см;
  • копію паспорта (1,2,3,11,12 стор.);
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подавати до відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради з 8.00 – 17.00.

Звертатися за адресою: 24450, вул. Соборна, 1, с. Джулинка, Бершадський р-н, Вінницька обл.