Готуємося до Нової української школи

Дата: 13.08.2018 20:37

У школах Джулинської ОТГ у літній період працювали над створенням нового освітнього простору відповідно до державної програми “Нова українська школа”. Відділом освіти, культури і спорту сільської ради придбано комплекти меблів за кошти державної освітньої субвенції: парти та стільці. Парти одномісні, мають сучасний дизайн із заокругленими стільницями у вигляді трапеції. Мобільні робочі місця, які легко можуть трансформуватися для групової роботи, відповідають методичним рекомендаціям щодо організації освітнього простору Нової української школи.

За кошти місцевого бюджету придбано нові настінні дошки. Кожного учня уже чекає дидактичний набір "Шість цеглинок", а в ігровій зоні - набір LEGO Play Box. Також першокласників забезпечено новими роздатковими дидактичними матеріалами. Педагоги шкіл разом із батьками працювали над оновленням дизайну освітнього простору закладу освіти. У Джулинській школі створили Куточок радості. Діти із задоволенням проводитимуть тут хвилинки відпочинку.