Джулинська "Надбужанка" на Всеукраїнському фестивалі борщу

Дата: 30.09.2018 00:06

21 вересня у селі Правилівка Оратівського району відбувся традиційний Всеукраїнський фестиваль українського борщу. На гостину до заслуженого журналіста України Ганни Секрет у «Театр на городі» завітали і наші джулинчани: народний аматорський ансамбль української пісні “Надбужанка” (керівник Віталій Ціхач) та довгожитель Джулинки, народний художник Олексій Степовий.

Староста колективу Людмила Кравченко із жінками напередодні свята наварили двовідровий казан борщу, наготували пампушок, а ще спекли запашний джулинський коровай. На святі борщу відбулася прем’єра авторської пісні “Наварила борщику” на слова Віктора Цимбала. Учасниця колективу Світлана Добровольська написала віршоване привітання, а Олексій Степовий поділився спогадами про своє життя. Автомобілі, автобуси, байкерські мотоцикли та навіть вози заполонили вулиці села. Українська пісня в супроводі духових інструментів, дзенькіт казанів, пісні фольклорних колективів, міні-ярмарок, ефектні господині, а також колоритні костюми артистів. І це все, уявіть, на одному подвір’ї! Додому поверталися радісні, емоційні, з нагородами та подарунками: Людмила Кравченко - перше місце за джулинський борщ, а жіночий колектив - за активну участь у святковому дійстві. Чекаємо телепередачі з виступом наших джулинчан!