Відбулася презентація другої збірки Олександра Ціхача

Дата: 03.10.2018 22:24

Сьогодні у Джулинській публічній бібліотеці відбулася презентація другої поетичної збірки нашого земляка Олександра Ціхача, якого за версією журналу "СтеФото без описуна" визнано поетом 2017 року. Захід відбувся у рамках роботи літературно-мистецького об'єднання Джулинської ОТГ "Літературна світлиця" та відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.

Цікаві розповіді автора, вітання творчих односельчан створили теплу родинну атмосферу, а сучасні відеопрезентації, короткі документальні фільми розкрили багатогранність таланту та неординарність особистості поета. З пісенними вітаннями виступив народний аматорський ансамбль української пісні "Надбужанка" Джулинського будинку культури, а поети-аматори Лариса Заміхора,Тамара Морус, Світлана Добровольська, Зоя-Софія Герун дарували автору власне поетичне слово. Вітали земляка з виходом другої збірки заступник сільського голови Роман Кравець, начальник відділу освіти, культури і спорту сільської ради Руслана Руденко, кореспондент газети "Моя громада" Олена Білогрива, вчитель української мови та літератури Джулинської школи Любов Нікітчук, бібліотекар цієї ж школи Лариса Трохименко, директор закладу дошкільної освіти Ольга Яценко. Захід підготувала директор публічної бібліотеки Неля Шкурат спільно із завідувачем Берізкобершадського сільського клубу Галиною Василюк.