Подарунок Миколи Кучера освітянам Джулинської ОТГ

Дата: 31.10.2018 22:31

Незабутній подарунок від народного депутата України Микола Кучер! Вчора керівники галузі освіти Джулинської ОТГ разом директорами шкіл Бершадського району побували у Києві! Відвідали Києво-Печерську Лавру, Національний музей історії Другої світової війни, побували в сесійній залі Верховної Ради, а "родзинкою" поїздки стало ознайомлення з роботою найсучаснішого закладу освіти - приватною гімназією "А+".

Від побаченого нас переповнювали емоції, вражала матеріально-технічна база закладу, сучасний дизайн. Це справді школа майбутнього! Кожен із нас загорівся новими ідеями, які можна впроваджувати в освітній галузі громади. Поїздка була не тільки захоплюючою, насиченою, а й дуже корисною. Дякуємо, Миколо Івановичу, за "новий подих ідей", які будемо впроваджувати під час реформи децентралізації! Ви справді "народний", а це означає "доступний" депутат! З повагою, вдячністю та підтримкою Джулинська ОТГ.