Територіальний центр Джулинської ОТГ

Дата: 03.11.2018 08:55

У нашій громаді одинокі люди не залишаються без допомоги та підтримки. Вісім соціальних працівників Джулинського територіального центру соціального обслуговування одиноких громадян похилого віку докладають зусиль, щоб полегшити життєвий шлях одиноких людей та допомогти їм здолати труднощі.

Щоразу зустрічають турботливих працівниць 85 жителів із чотирьох сіл нашої громади, яким віднедавна надаються і нові послуги: прання особистих речей та постільної білизни. У День людей похилого віку, який відзначається у жовтні, соціальні працівники вітали пристарілих жителів громади зі святом подарунковими продуктовими наборами з макаронних виробів, крупи та солодощів, придбаними за сприяння сільського голови Петра Швеця.

На першому поверсі Джулинської сільської ради у кабінеті терцентру, який працює щосереди з 8 до 12 години, відкрито пункт прийому речей для одиноких людей похилого віку, які потребують підтримки. Просимо всіх небайдужих долучитися до цієї благодійної справи. Люди старшого покоління заслуговують на увагу та шану за багаторічну самовіддану працю!

Наталія Легкун, соціальний працівник