У Джулинській ОТГ розпочато оформлення перших ID-паспортів

Дата: 08.12.2018 20:05

7 грудня троє громадян Джулинської ОТГ віком 14 років Владислав Шматюк, Вадим Печений та Павло Чабан отримали перші біометричні ID-паспорти! Картка із безконтактним носієм містить номер і серію паспорта, дані про місце реєстрації та проживання, тобто таку саму інформацію, як і на сторінках паперового документа. Крім того, в паспорт заноситься податковий номер.

Часткова робота міграційного відділу Центру надання адміністративних послуг у Джулинській сільській раді розпочалася ще з 15 листопада 2018 року. До цього часу закуплено робочу станцію для оформлення паспортів громадянина України та закордонних паспортів, здійснено організаційну роботу щодо налагодження комунікації із територіальним органом Державної міграційної служби України, проведено навчання та стажування адміністраторів ЦНАПу. Тож знаково, що саме у День місцевого самоврядування в Україні у Джулинській ОТГ відкрито «паспортні послуги».