Відбулося засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

Дата: 06.02.2019 02:00

6 лютого відбулося засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Освітяни обговорили рекомендації МОН щодо закінчення навчального року, проведення ДПА у 4, 9 та 11 класах, хід підготовки випускників шкіл до ЗНО. Також мова йшла про хід реалізації реформи Нової української школи, введення в дію нової інструкції з діловодства, оновлення номенклатури справ закладів освіти. Обговорили хід підготовки учнів до Всеукраїнської військово-спортивної гри "Джура", обласного фестивалю учнівської та вчительської творчості "Проліски надії".