Читайте березневий випуск газети "Моя громада"

Дата: 30.03.2019 08:14

Жителі Джулинської ОТГ отримали березневий номер газети "Моя громада". Це вже 26 випуск місцевого видання про новини, заходи та події Джулинської громади. У ньому ви прочитаєте вітання зі святом Благовіщення, про підписання громадою Міжнародного Меморандуму, зустріч із народним депутатом України Миколою Кучером, відкриття спільного зі Шляхівською ОТГ Джулинського територіального центру соціального обслуговування громадян, про заміну вікон у Чернятській школі, а також про заходи, які відбулися у закладах освіти та культури Джулинської ОТГ. На шпальтах газети ми розповідаємо про наших жителів та земляків: Станіславу Вакуляк та Сергія Робака із Чернятки, Любов Івасик із Джулинки, Явдокію Балан та Марію Набалоновську із Берізок. Приєднуємося разом до вітань та побажань іменинникам березня!