День захисту дітей у Джулинській ОТГ

Дата: 01.06.2019 19:01

На базі Джулинського центру культури, дозвілля і спорту проведено мистецький захід «Здрастуй, літо!». Організовано концертну програму, дитячий флеш-моб «Щасливе дитинство», флеш-air мам «Малесенькі долоньки». Також відбулася презентація народознавчого мюзиклу «Зав’язь» Джулинської дитячої школи мистецтв, здійснено показ лялькового театру - казки «Колобок на новий лад», презентованої учнями Берізкобершадської філії Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Усім дітям, учасникам мистецького заходу «Здрастуй, літо!» вручено святкові подарунки, придбані за кошти сільської ради. Діти закладів дошкільної освіти  отримали солодощі, придбані за кошти сільської ради та надану спонсорську допомогу.