Дата: 18.06.2019 16:45

У Джулинській ОТГ - нова літературна подія! Вийшла друком перша поетична збірка нашого земляка Леоніда Пяташа "Секунди вічності". Книга видана ТОВ "Меркьюрі-Поділля" м.Вінниця, має 156 сторінок, складається із трьох розділів: "Казки життя, "Посвяти-вітання, експромти", "Лірика російською". Презентація видання відбулася 17 червня у Джулинській публічній бібліотеці.

Директор закладу Неля Шкурат спільно із завбібіліотекою Джулинської школи Ларисою Трохименко та директором Джулинського ЦКДС Галиною Василюк підготували святкову програму за участю народного аматорського колективу української пісні "Надбужанка". Презентував вірші автора його друг дитинства Віктор Цимбал, автор поетичних збірок, член НСЖУ.