День Державного Прапора України у Джулинській ОТГ

Дата: 23.08.2019 17:58

На території Джулинського центру культури, дозвілля і спорту під час урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України, першим державний стяг у громаді під супровід Державного Гімну підняв Бречко Роман Григорович, учасник бойових дій на сході України. Цього дня відбулася Урочиста Хода Єдності "Прапор України - Прапор Миру" із патріотичною символікою та квітами. У святкуванні взяли участь голова Джулинської об'єднаної територіальної громади Петро Швець, начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко, учасники ООС, депутатський корпус та громадськість села.

Учасники Урочистої Ходи вшанували квітами пам'ять загиблих земляків, пройшовши до Памятного Знаку Герою України Костянтину Могилку, братської могили та Меморіальної дошки Михайлу Ковалю у Джулинському навчально-реабілітаційному центрі. Кульмінацією заходу стало внесення Державного Прапора України та спільне виконання всіма учасниками урочистостей Гімну нашої держави!