Дата: 28.10.2019 13:57

Сьогодні жителі Джулинської ОТГ відзначили 75-у річницю вигнання нацистів із України. У Джулинці відбувся урочистий мітинг біля Братської Могили, джулинчани вшанували пам'ять полеглих у роки Другої світової війни Хвилиною Мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави, Пам'ятного Знаку танковій битві за селом. Низько схиливши голови, у скорботі помолилися за їх вічний спокій.

У заходах брав участь голова Джулинської ОТГ Петро Швець, його заступник Роман Кравець, колективи закладів освіти, культури, медицини, організацій та установ, громадськість села. Спогадами про роки Другої світової війни поділився очевидець подій, джулинчанин Олексій Пилипович Степовий. Урочисту атмосферу створили виступи народного аматорськго ансамблю української пісні "Надбужанка", дуету "Водограй" Джулинського НРЦ, ансамблю "Веселі нотки" Джулинської дитячої школи мистецтв. Цього дня у селах громади Чернятці, Хмарівці, Берізках-Бершадських відбулося покладання квітів до Меморіалів Слави полеглих у Другій світовій війні.