Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Презентація книги джулинчанки Зої-Софії Герун

У Всеукраїнський день бібліотек у Джулинській сільській бібліотеці відбулася презентація третьої поетичної збірки джулинчанки Зої-Софії Герун "Надія". На захід, організований завбібліотекою Нелею Шкурат, завітав голова громади Петро Швець, місцеві поети Олександр Ціхач, Тамара Морус, приїхали колеги Любов Дашківська з Чернятки, Катерина Горбатюк з Берізок-Бершадських, Світлана Паламарчук з Хмарівки, вчителі-філологи Джулинської школи

Любов Нікітчук, Наталія Микитюк, Тетяна Федоришина та бібліотекар Лариса Трохименко. Почесними гостями заходу стали художник Олексій Пилипович Степовий, бібліотекарі Чорнобай Марія Юхимівна з Берізок-Бершадських та Іванова Інна Іванівна з Чернятки, які своєю працею підтримували бібліотечну галузь, а нині на заслуженому відпочинку. Голова ОТГ Петро Швець вручив їм грамоти, привітав із професійним святом та подякував за працю. Такими ж грамотами нагороджено Байдалюк Ніну Петрівну з Джулинки та Байдалюк Лідію Нестерівну з Хмарівки. 
Теплою підтримкою Зої Анатоліївни стали чоловік Григорій та її родина, які привітали її з виходом чергової збірки. 
Вітали учасників заходу вкраїнською піснею народний аматорський колектив "Надбужанка", учениці Джулинської школи Даніела Шкурат та Софійка Горбатюк.
У підсумку учасники вирішили незабаром зустрітися знову на творчому вечорі талановитої землячки, майстрині-вишивальниці Надії Івасик та організувати зустріч-презентацію книг поета-джулинчанина Олександра Ціхача.

Відділ освіти, культури і спорту сільської ради ОТГ« повернутися до списку новин