Відбувся 4 міжобласний кінно-спортивний фестиваль "Джулинські перегони"

Дата: 31.08.2017 21:04

27 серпня у Берізках-Бершадських Джулинської ОТГ відбулися щорічні міжобласні кінно-спортивні змагання "Джулинські перегони", які уже вчетверте організовують в останню неділю серпня. Цього разу вершники змагалися у чотирьох заїздах. У першому перемогу здобула кобила Ракета (вершник Руслан Самбієв, власник кобили - Борис Самбієв, с.Берізки-Бершадські), яка змагалася з кобилою Мухою (вершник Олександр Онищук, власник - Олександр Куценко, с.Торківка Тростянецького району).

У другому заїзді кінь Ярун (вершник Іван Орленко, власник Віталій Плаксієнко, м.Крижопіль) переміг Парагвая (вершник Олександр Онищук, власник Олександр Куценко, с.Торканівка Тростянецького району). У третьому заїзді переміг кінь Бішот (вершник Володимир Амуров, власник Олег Сухів, м.Подільськ Одеської області), який змагався із Спартаком (вершник Борис Самбієв, с.Берізки-Бершадські).
У фіналі змагань перемогу здобула кобила Ракета, кінь Ярун прийшов другим, кінь Бішот - третім! За перемогу у змаганнях Джулинська сільська рада нагородила вершників грамотами, а солісти Джулинського Будинку культури подарували глядачам та учасникам змагань патріотичні пісні та гарний настрій.