Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

Сьогодні відбулося друге засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Освітяни обговорили новий Закон України "Про освіту", зміни до Закону України "Про дошкільну освіту", концепцію Нової української школи. Також проаналізували стан гурткової роботи в школах ОТГ, участь учнів у першому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка, обговорили напрямки методичної роботи.

У підготовці питань, які розглядалися, брали участь начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко та спеціаліст відділу Катерина Герасимчук, директор Джулинської школи Михайло Шевчук, заступники директорів шкіл Світлана Чабан та Лариса Заміхора (Джулинська школа), Олена Саваріна (Чернятська школа), Надія Череушенко (Берізкобершадська школа), Алла Стахова (Хмарівська школа) та завідуюча ДНЗ с.Джулинка Ольга Яценко.
Підсумовуючи, начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко акцентувала увагу на нових підходах у роботі закладів освіти громади, а голова Ради освітнього округу Михайло Шевчук звернув увагу на перспективи розвитку освітянської галузі громади в умовах ОТГ.« повернутися до списку новин