Відзначили Всесвітній день Миру

Дата: 22.09.2017 21:48

21 вересня у Всесвітній день Миру читачі бібліотеки Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у флешмобі «Голуб Миру», підтримавши Всеукраїнську акцію «Голуб Миру». Учасниками стали 300 учнів школи та учителі. Під звуки Гімну «Діти України за мир!» учні створили на шкільному подвір’ї символ Миру - Голуба та символ України - Державний Герб - тризуб.

Усім сподобалася ранкова гімнастика, проведена у формі флешмоба. Акція викликала гарний настрій, позитивні емоції, особливі патріотичні почуття. Діти з великим задоволенням та сяючими очима побігли на уроки!
Організували флешмоб бібліотекар школи Трохименко Л.І., заступники директора Заміхора Л.А., Чабан С.О., учителі Микитюк Ю.С., Тимошенко І.П., Ціхач В.О., класні керівники, педагог-організатор Ужовенко О.М. Фотографування здійснив Остапенко Віталій. Дякуємо за підтримку та співпрацю. Ми за мир! Слава Україні!

Лариса Трохименко, завбібліотекою Джулинської школи