Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Душі невичерпні джерела

26 жовтня у сільській бібліотеці Берізок-Бершадських Джулинської ОТГ відбулося літературно-мистецьке свято "Душі невичерпні джерела". Захід присвячений презентації книги Миколи Маринича "Справедливе слово лікує" та творчим майстриням-вишивальницям села. 


Автор книги - це самобутній поет, пісняр, музикант та композитор, творчий доробок якого нараховує понад сотню творів, більшість з яких покладено на музику самим автором. Микола Миколайович - знана людина у м.Гайворон, співає у хорі храму Іоанна Предтечі, є членом Гайворонського районного козацького товариства Буго-Гардівської паланки Українського козацтва, друкується у місцевій газеті "Гайворонський кур'єр". У 60-ті роки Микола Маринич проживав у с.Берізки-Бершадські. Тут поєднав долю з дружиною Олександрою Євгенівною. 
У ході свята автор читав вірші та гуморески, співав пісні, акомпонуючи на баяні. А майстрині-вишивальниці Надім'янова Л.В., Мельник Д.Ф., Молодушко Н.М. та Ковтун С.А. презентували свої роботи, ділилися досвідом вишивання. 
На свято завітали працівники відділу освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ Руденко Р.В. та Герасимчук К.С., завідуюча бібліотекою с.Джулинка Шкурат Н.І. та бібліотекар с.Чернятка Дашківська Л.І., учителі місцевої школи Сасюк Г.В., Трачук Г.В., Луговацька В.І., Загребельна А.П., вихователь ДНЗ "Подоляночка" Ковтун С.А. та учні. На завершення заходу усі учасники заспівали українських пісень під акомпонемент баяна Миколи Миколайовича, а вдячний автор подарував гостям збірочку власних творів.« повернутися до списку новин