Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Моніторинг роботи галузі культури Джулинської ОТГ

Сьогодні Джулинську ОТГ відвідали заступник начальника Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА Валентина Троян, директор Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Наталія Морозова, голова профспілки працівників закладів культури Вінницької області Тетяна Побережна. У ході зустрічі з головою ОТГ Петром Швецем, його заступником Романом Кравцем, начальником відділу освіти, культури і спорту сільської ради Русланою Руденко та керівниками закладів культури громади обговорили пріоритетні напрями державної політики у галузі культури,

акцентуючи на змінах у змісті роботи клубних та бібліотечних установ. Члени моніторингової групи зосередили увагу на побудові власного культурного простору територіальної громади, необхідності створення в адміністративному центрі комунального закладу "Публічна бібліотека" з філіями в інших населених пунктах, перепрофілювання будинків культури, надали консультації щодо створення Школи мистецтв. Позитивні враження склалися під час відвідування Джулинського Будинку культури та сільської бібліотеки. 
Відділом освіти, культури і спорту сільської ради презентовано аналітично-інформаційний збірник "Джулинська ОТГ: галузь "Культура", ділову документацію відділу, презентаційні матеріали роботи Джулинського Будинку культури та газету "Моя громада". Члени моніторингової групи залишили позитивні відгуки про належну роботу галузі культури громади! 

 « повернутися до списку новин