Чарівний світ на білім полотні

Дата: 25.11.2017 22:17

У читальному залі Джулинської сільської бібліотеки відбулася зустріч із майстринею-вишивальницею Надією Івасик. На захід, проведений художнім керівником Джулинського Будинку культури Людмилою Мазур, зібралися родина, сусіди, подруги та вишивальниці, працівники закладів культури та освіти громади, учасники краєзнавчого гуртка “Гіпаніс” Джулинської школи. Народний аматорський колектив “Надбужанка” (керівник Олег Мазур), учасницею якого є Надія Івасик, привітали її щирою піснею.

З вдячністю від дітей та онуків виступила дружина сина Віктора - Галина Івасик, учителька Джулинської школи. Подякувала матері за підтримку та мудрі поради. “Вишивка, квіти, пісня - три улюблені справи нашої бджілки-трудівниці, які роблять жінку щасливою, життєрадісною, невтомною і прекрасною. Майстриня Надія вкладає в улюблену справу душу - багату, поетичну, відкриту, сповнену любов‘ю, добром, душевним теплом. Виставка творчого доробку Надії Івасик - це суцвіття позитиву, таланту, майстерності”, - ділиться враженнями сільська поетеса Тамара Морус.