Джулинська ОТГ - на конференції "Україна на шляху децентралізації освіти"

Дата: 29.11.2017 22:31

Щойно повернулася із Всеукраїнської конференції "Україна на шляху децентралізації освіти", яка відбулася в м.Київ в НСК "Олімпійський" за участю Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич,

заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея. Захід відбувся за підтримки шведсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні".
Вінницьку область представляли 12 освітян. Мені випала честь бути серед них, як представнику від освітньої галузі Джулинської ОТГ. Учасники обговорювали перші підсумки децентралізації освіти, новий Закон України "Про освіту", а також паралельно працювали у п'яти групах. Ділилися досвідом впровадження перших кроків Нової української школи, інноваційними практиками органів місцевого самоврядування, організацією методичної підтримки в деценралізованій системі освіти, а також ознайомилися із презентованими формулою розподілу освітньої субвенції та новою Державною службою якості освіти.