У Джулинській ОТГ відзначили День Європи

Дата: 11.05.2017 22:40

Сьогодні у Джулинці, біля адміністративної будівлі сільської ради ОТГ, за участю голови об’єднаної територіальної громади П.Швеця, депутатів, представників організацій та установ села, учнівської молоді урочисто піднято прапор Європейського Союзу та прапор України з нагоди затвердження Радою Європи безвізового режиму для України.

Підняття прапорів ЄС та України відбувалося урочисто під виконання Державного Гімну України та Гімну Євросоюзу. Під час заходів до Дня Європи презентував власну роботу Євроклуб українсько-польської дружби «Разом» Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Школярі разом із заступником директора з виховної роботи Ларисою Заміхорою виконували пісні польською мовою, декламували вірші. Патріотичні пісні звучали у виконанні народного аматорського колективу «Надбужанка» Джулинського будинку культури (керівник Олег Мазур). До Дня Європи завсільською бібліотекою Нелею Шкурат підготовлено тематичну виставку літератури «Україна на шляху до європейської інтеграції".