Засідання Методичної Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

Сьогодні відбулося засідання Методичної Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Освітяни переглянули та обговорили інформаційні відеоролики про перші результати впровадження Концепції Нової української школи у пілотних областях України, які запропонувала до перегляду голова Методичної Ради Світлана Чабан.

Начальник відділу освіти, культури і спорту Руденко Руслана проінформувала про участь у всеукраїнській конференції "Україна на шляху децентралізації освіти", зосередивши увагу на основних тезах виступу Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, зокрема, на прозорості фінансування навчальних закладів державою, органами місцевого самоврядування та використання позабюджетних коштів. Здійснивши аналіз наповнення веб-сайтів шкіл ОТГ, учасники зібрання визначили першочерговим завданням та основним акцентом сьогодення функціонування та інформаційне наповнення веб-сайтів шкіл. Спеціаліст відділу Катерина Герасимчук ознайомила з рекомендаціями, наданими Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, зокрема щодо проходження навчання учителями, які мають викладати у 1-х класах з 1 вересня 2018 року. Заступник директора з НВР Джулинської школи Світлана Чабан ознайомила учасників засідання з Вікі-технологіями, які демонструвала в он-лайн режимі. У ході засідання усі учасники мали змогу поділитися власними думками щодо реалізації методичної проблеми освітнього округу. Засідання було проведено в кабінеті інформатики Джулинської школи за технічної підтримки учителя інформатики, члена Методичної Ради, Василя Гав'юка.