Берізки на фестивалі "До чистих джерел"

Дата створення: 20:27 09.08.2018

"Берізки збирають берізян", - під таким гаслом пройшов цьогорічний традиційний фестиваль "До чистих джерел" у селі Берізки -Чечельницькі. Тож Берізки-Бершадські поїхали на запрошення до однойменного села! Очолював делегацію заступник сільського голови Джулинської ОТГ Роман Кравець. Ансамбль української пісні "Червона калина", дует братів Ангелюків та завідувач Берізкобершадського сільського клубу Галина Василюк гідно представили галузь культури нашої громади.

"Червона калина" на екофестивалі

Дата створення: 21:48 01.08.2018

Джулинська ОТГ на екофестивалі у Бершаді! 28-29 липня у Бершаді відбувся за підтримки народного депутата України Миколи Кучера етноекофестиваль "Skyline 2018". Джулинська ОТГ не залишилася осторонь такого престижного культурного заходу. На святі її представляв Берізкобершадський сільський клуб: завідувач Галина Василюк Галина та ансамбль "Червона калина", який вітав гостей піснею "Українські вареники".

Спільна праця: підтримка Берізкобершадського сільського клубу

Дата створення: 21:30 01.08.2018

В останній день липня у Берізкобершадському сільському клубі знову людно! Сьогодні люди прийшли до закладу культури, щоб попрацювати: побілили фасад приміщення, встановили урну для сміття, забетонували арматуру під лавочки, встановили кріплення для волейбольного майданчика.

До Нової школи - з новими партами!

Дата створення: 21:20 01.08.2018

Сьогодні усі школи Джулинської ОТГ отримали нові парти та стільці для майбутніх першокласників! Крокуємо до Нової української школи впевнено! Комплекти меблів закуплено відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради за кошти державної освітньої субвенції.

Соціальні працівники Джулинської ОТГ отримали нові велосипеди

Дата створення: 21:37 26.07.2018

Сьогодні соціальні працівники Джулинської ОТГ отримали нові велосипеди! За ініціативи територіального центру соціального обслуговування Бершадського району за підтримки голови ОТГ придбано 8 велосипедів. Відтепер соціальні працівники будуть швидко та зручно добиратися до людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні територіального центру.

Джулинській ОТГ - новий шкільний автобус

Дата створення: 21:30 26.07.2018

У Джулинській ОТГ ще одна радісна новина! Сьогодні ми отримали новий шкільний автобус! 1 вересня його урочисто буде передано на опорну Джулинську школу.

Липневий номер газети "Моя громада"

Дата створення: 21:11 26.07.2018

Вісімнадцятий номер газети Джулинської ОТГ "Моя громада" надіслано до друку. Очікуйте наше видання в домівках у п'ятницю. Працюємо разом! Працюємо далі!

Рада керівників закладів культури: підсумки роботи галузі у І півріччі

Дата створення: 21:57 20.07.2018

20 липня відбулося розширене засідання Ради керівників закладів культури Джулинської ОТГ. Підводили підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2018 року. У читальній залі Джулинської публічної бібліотеки зібралися керівники закладів, художні керівники, старости аматорських колективів, бібліотекарі сільських бібліотек.

Редакція газети "Моя громада" на тренінгу ІРЦ "Вікно в Америку"

Дата створення: 22:04 19.07.2018

19 липня наша газета “Моя громада” відкрила для себе "Вікно в Америку"! Редакція газети (Руслана Руденко та Лариса Заміхора) зустрілася із продюсером суспільного телебачення “UA Вінниця”, Заслуженим журналістом України Світланою Бусілковою!

Нова українська школа стартує і в Джулинській ОТГ!

Дата створення: 22:14 18.07.2018

Усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримують набори LEGO, які допоможуть упроваджувати ігрові методи навчання в умовах Нової української школи. Днями відділ освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ отримав у Департаменті освіти і науки Вінницької ОДА ігрові набори: