Чернятський будинок культури: закупили музичну апаратуру

Дата створення: 22:10 18.07.2018

Ще одна радісна новина! Чернятський будинок культури отримав нове музичне обладнання - колонки та мікрофони. Апаратуру придбано коштом Джулинської сільської ради ОТГ. Працівники Чернятського будинку культури та жителі села дякують сільському голові Петру Швецю, відділу освіти, культури і спорту сільської ради та депутатам громади за підтримку та розуміння потреб галузі культури.

Джулинську ОТГ відвідали представники міжнародної програми «U-LEAD з Європою»

Дата створення: 22:21 17.07.2018

Сьогодні Джулинську ОТГ відвідали представники міжнародної програми «U-LEAD з Європою». Мета візиту - покращання надання адміністративних послуг для населення громади. Програма сприяє реформі децентралізації в Україні та розширює можливості місцевих громад для надання адміністративних послуг у форматі «Єдиного вікна».

Народні гуляння на свято Івана Купала в Джулинці

Дата створення: 14:57 09.07.2018

7 липня в адміністративному центрі Джулинської ОТГ с.Джулинка біля мосту через річку Південний Буг відбулися народні гуляння на Івана Купала. Водяний, кікімори, лісові мавки... а ще ігри, танці, розваги, виступи народного колективу "Надбужанка", "Червона калина", танцювальних колективів "Мама danse", "Веселка", танець відьм, циганів, постановка "Ой у вишневому саду"... Купальське вогнище, майстер-клас із плетіння віночків, конкурс "Коса - дівоча краса". 8 липня свято продовжилося біля річки Південний Буг (Глинище).

Турнір із футболу, приурочений до свята Івана Купала

Дата створення: 21:48 07.07.2018

7 липня у Джулинці на сільському стадіоні відбувся турнір із футболу, приурочений до свята Івана Купала. Спортивні змагання розпочав голова Джулинської ОТГ Петро Швець. У них брали участь три команди: "Молодь" с.Джулинка, "Патріот" с.Берізки-Бершадські, "Світанок-Агросвіт" с.Шляхова.

Подарунки від профспілки держустанов

Дата створення: 21:45 30.06.2018

До Дня Конституції України та Дня державної служби районним комітетом профспілки працівників державних установ м.Бершадь організовано виставку малюнків «Майбутнє України очима дітей». Учасниками акції стали і діти працівників Джулинської сільської ради: Лопатко Іринка із братиком Дмитром, Щавінська Валерія та Герасимчук Анна із сестричкою Марійкою.

Оновлено в'їзний знак у Чернятку

Дата створення: 22:06 11.06.2018

У селі Чернятка нещодавно оновлено в’їзний знак. Вдень він радує синьо-жовтими кольорами, а вночі, завдяки спеціальній фарбі, надпис “Чернятка” світиться оранжевим. Відремонтована стела в’їзду в село стала нашою окрасою і візитівкою. Такий подарунок односельчанам зробив небайдужий житель села, депутат Бершадської районної ради Бондарчук Сергій Миколайович, який вкотре з власної ініціативи та за власні кошти надав допомогу громаді.

Відкриття фонтану - подарунок у День захисту дітей

Дата створення: 20:35 11.06.2018

Сьогодні, у перший день літа, зібралося чимало джулинчан біля Будинку культури на свято, яке подарували малюкам у День захисту дітей працівники Будинку культури та дитячого садка. Пісні, танці, ігри, розваги! Вперше відбувся флеш-моб мам із малюками "Бебі-бум", перші перемоги та "нагороди". Запам'ятається перший літній день відкриттям фонтану! Це справжнє свято для джулинчан! Приємного літнього відпочинку!

Вшанували Героя України Констянтина Могилка

Дата створення: 20:13 06.06.2018

6 червня, у четверту річницю пам'яті земляка Героя України Костянтина Могилка, джулинчани вшанували його пам'ять Хвилиною Мовчання та покладанням квітів. У Джулинці біля Пам'ятного Знаку, встановленого на розі вулиці, названої його іменем, зібралися працівники сільської ради, педагогічний колектив Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, загін учнів школи, який носить ім'я Героя України Костянтина Могилка,

Відзначено творців газети "Моя громада"

Дата створення: 20:07 06.06.2018

Сьогодні, у День журналіста України, на запрошення ПП "Редакція районної газети "Бершадський край" редакція газети "Моя громада" Джулинської ОТГ брала участь у традиційному заході, присвяченому професійному святі "любителів слова та пера". Спеціаліст відділу освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ Катерина Герасимчук презентувала місцеву газету "Моя громада".

Малюковий "Бебі-бум!"

Дата створення: 20:56 01.06.2018

Сьогодні біля Джулинського будинку культури відбувся дебют мам і їх малюків! Вперше організовано малюковий флеш-моб "Бебі-бум", під час якого мами з дитячими візочками синхронно виконували композиції. А маленькі учасники - майбутні мами - з іграшковими візочками доповнювали дії дорослих мам. Для мам проведено вікторину та конкурси.