Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Новини

Впроваджуємо інклюзивне навчання

Дата створення: 22:23 05.04.2018

2 квітня освітяни Джулинської ОТГ обговорювали актуальне питання - впровадження у закладах освіти інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами. Таку форму навчання започатковують для учня Берізкобершадської філії Джулинської опорної школи, ввівши рішенням сесії сільської ради до штату закладу посаду асистента вчителя.

Вперше в освітньому окрузі ОТГ відбулася атестація педагогів

Дата створення: 21:51 05.04.2018

Сьогодні в освітньому окрузі Джулинської ОТГ вперше відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Атестаційною комісією відділу освіти, культури і спорту атестувалися 6 педагогів. Атестаційні комісії закладів освіти порушили клопотання про їх атестацію на присвоєння вищих кваліфікаційних категорій та педагогічних звань.

День сміху у Берізкобершадському клубі

Дата створення: 20:52 03.04.2018

У сільському клубі Берізок-Бершадських знову аншлаг! Цього разу до закладу культури прийшли любителі веселих жартів та сміху. Перед початком заходу у фойє глядачів зустрічали веселі клоуни, запрошували фотографуватися, "циганка" на руці передбачала майбутю долю, за що вдячні жителі "золотили ручку".

День сміху у закладах культури Джулинської ОТГ

Дата створення: 20:36 03.04.2018

1 квітня у закладах культури Джулинської ОТГ відбулися розважальні заходи до дня сміху. У Джулинському будинку культури гумористична програма "Весела громада" зібрала майже повну залу любителів пожартувати. Веселі сценки, жартівливі пісні, запальні танці та хореографічні композиції під керівництвом директора Марини Чапалди

Вітаємо з перемогою!

Дата створення: 20:13 31.03.2018

Ще одна перемога талановитої дитини Джулинської ОТГ! Цього разу призове місце в обласному конкурсі "Моя Вінниччина"! Перше місце серед учасників здобула учениця 8 класу Джулинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Діана Скогутовська.

Газета "Моя громада" . Березень 2018

Дата створення: 08:44 31.03.2018

У березневому номері газети Джулинської ОТГ "Моя громада" читайте про новини об'єднаної територіальної громади, про рішення 15 сесії сільської ради, про необхідність вибору сімейних лікарів, про цікаві заходи у школах, дитсадках, Будинках культури, про жителів, які відзначають ювілеї та дні народження. Зустрічайте нашу газету!

Методичний міст "Разом до Нової української школи"

Дата створення: 22:12 30.03.2018

Освітяни Джулинської ОТГ організували методичний міст "Разом до Нової української школи". У заході брали участь заступники директорів шкіл із навчально-виховної роботи, голова міжшкільного МО учителів початкових класів, учителі, які навчатимуть першокласників у новому навчальному році, практичний психолог опорного закладу.

Відбулося засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

Дата створення: 20:19 29.03.2018

28 березня відбулося чергове засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Педагоги обговорювали ряд важливих питань щодо реалізації державної політики в сфері освіти на території громади. Зокрема, голова Ради освітнього округу Михайло Шевчук інформував про проведення он-лайн моніторингу рівня підготовки випускників до ЗНО та проходження он-лайн курсу учителями "Вчимося жити разом".

Відбулася нарада керівників закладів культури Джулинської ОТГ

Дата створення: 21:37 20.03.2018

20 березня відбулася нарада керівників закладів культури Джулинської ОТГ, у ході якої начальник відділу Р.Руденко підводила підсумки проведення заходів до Міжнародного жіночого дня, відзначивши належну підготовку та взаємодію закладів культури та освіти ОТГ.

Відзначили 74-річницю визволення Джулинки

Дата створення: 20:57 12.03.2018

Сьогодні, 12 березня, жителі Джулинки відзначили 74-річницю визволення села від нацистських загарбників покладанням квітів до Меморіалу Слави та Пам'ятного Знаку танкістам. У заходах брали участь голова ОТГ Петро Швець, його заступник Роман Кравець, працівники сільської ради, відділу освіти, культури і спорту, учнівський колектив Джулинської загальноосвітньої школи,