Вітаємо з перемогою!

Дата створення: 19:46 12.03.2018

Вітаємо Медвідь Іванну, ученицю 10 класу Чернятської школи, з перемогою у районному конкурсі читців "Кобзар і Україна", який відбувся з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Радіємо успіхам талановитих дітей!

Свято 8 березня у Берізках-Бершадських

Дата створення: 23:19 08.03.2018

Такого концерту у Берізкобершадському клубі не було давно. А вирізняється тим, що жителі села вперше за багато років змогли показати свої таланти на сцені! І діти, і молодь, і люди старшого віку. Різножанрова програма: пісні, вірші, сценки, гумор, вистава "Копійка" (у виконанні учнів 9 класу місцевої школи, режисер Галина Сасюк), танцювальні композиції...

Привітали партизана-розвідника з 90-річним ювілей!

Дата створення: 19:37 08.03.2018

7 березня відзначив високолітній ювілей Закревський Іван Васильович. Із 90-річчям ветерана Другої світової війни, партизана-розвідника завітали привітати голова Джулинської ОТГ Петро Швець, редактор районної газети "Бершадський край" Федір Шевчук, голова районної організації ветеранів війни та праці Крамар Володимимр Максимович, його заступник Цюнь Анатолій Максимович.

Зі святом весни і кохання!

Дата створення: 23:52 07.03.2018

Зі святом жіноцтва, весни і кохання! У Джулинському будинку культури 7 березня відбувся святковий концерт, у якому брали участь народний самодіяльний колектив "Надбужанка", учні Джулинської загальноосвітньої школи, діти закладу дошкільної освіти "Веселка", вихованці та викладачі музичної школи, вчителі Джулинської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату.

Весняні мотиви та материнська пісня

Дата створення: 23:09 06.03.2018

Святкову програму до міжнародного жіночого дня підготували у Чернятському будинку культури. Радісний настрій, весняні мотиви, материнська пісня створили атмосферу свята. Переповнена глядацька зала, щирі аплодисменти. У фойє - виставка творчих робіт талановитих односельчан, підготовлена сільською бібліотекою.

Зі святом весни та кохання сьогодні вітали хмарівчан

Дата створення: 21:06 05.03.2018

Зі святом весни і кохання вітали хмарівчан у сільському клубі голова Джулинської ОТГ Петро Швець, його заступник Роман Кравець, в.о.старости Станіслав Олексій. Захід відбувся сьогодні у співпраці працівників культури, школи та дитсадка. Номери художньої самодіяльності підготували народний фольклорно-етнографічний колектив "Любисток",

Відбувся фестиваль "Проліски надії - 2018"

Дата створення: 21:41 04.03.2018

У школах громади проведено щорічний фестиваль учительської та учнівської творчості “Проліски надії - 2018”. У звітних концертах брали участь талановиті діти та педагоги, які підготували святкові програми: танцювали, декламували вірші, читали гуморески, співали пісень, грали на музичних інструментах, презентували флеш-моби, театралізовані дійства, патріотичні композиції, міні-вистави.

Дорога до школи та дитсадка стала радіснішою

Дата створення: 21:32 26.02.2018

Нині дорога до школи та дитсадка для дітей Чернятки та Джулинки стала радіснішою. Більше 30 дітей с.Чернятка, які проживають на віддалених вулицях села та донедавна потребували підвозу до навчальних закладів, отримали можливість швидше та комфортніше добиратися до місць навчання. Новому автобусу радіє і малеча із Джулинки, тому що їхати стало зручніше, тепліше та швидше.

У школах громади вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 21:53 21.02.2018

У школах громади проведено лінійки Пам’яті, приурочені 4 річниці подій на Майдані.  Пам’яті Героїв Небесної Сотні відтворено хронічку подій, переглянуто документальні фільми, Хвилиною Мовчання вшановано пам’ять патріотів, які віддали життя за європейське майбутнє України.

Перша річниця газети Джулинської ОТГ "Моя громада"

Дата створення: 21:37 14.02.2018

Шановні читачі газети “Моя громада”! Щиро вітаємо вас із першою річницею від дня заснування нашої газети - популярного видання Джулинської об’єднаної територіальної громади, яке стало улюбленим для усіх жителів. 14 лютого є офіційним днем народження газети, коли отримано свідоцтво про державну реєстрацію видання.