Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Новини

До дня народження громади - новорічний номер газети

Дата створення: 20:37 29.12.2017

Зустрічайте новорічний номер газети "Моя громада" Джулинської ОТГ! Редакція вітає усіх вас з прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим! Дякуємо, що були з нами! Чекаємо зустрічі на сторінках газети у новому 2018 році!

Засяяла головна ялинка громади

Дата створення: 22:35 26.12.2017

22 грудня відбулося відкриття головної ялинки Джулинської ОТГ! Встановили її на оновленій площі біля Джулинського будинку культури. Голова ОТГ Петро Швець привітав учасників заходу з початком новорічних свят, а також вручив подарунки переможцям конкурсу на кращу новорічну іграшку.

Подарунки у день Святого Миколая

Дата створення: 07:54 19.12.2017

Із самого ранку Святий Миколай завітав із подарунками до дітей Джулинської спеціальної школи-інтернат. Проснувшись, дітвора була у захваті: у кожного під подушечкою були солодощі! Радість дітям подарували сільський голова Петро Швець та начальник Бершадського відділу поліції В'ячеслав Лялюцький, привітавши усіх зі святом. 

Вшанували пам'ять Юрія Тарасенка

Дата створення: 12:27 08.12.2017

Сьогодні, у другу річницю загибелі учасника АТО Юрія Тарасенка, жителі Джулинської ОТГ вшанували його пам'ять покладанням квітів та Хвилиною Мовчання. У селі Чернятка на могилу Героя прийшли голова ОТГ Петро Швець, в.о.старости сіл Чернятка та Хмарівка Станіслав Олексій, заступник сільського голови Роман Кравець, начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко, директор Чернятської школи Валентина Чаленко, учителі та учні місцевої школи.

Засідання Методичної Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

Дата створення: 23:44 30.11.2017

Сьогодні відбулося засідання Методичної Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Освітяни переглянули та обговорили інформаційні відеоролики про перші результати впровадження Концепції Нової української школи у пілотних областях України, які запропонувала до перегляду голова Методичної Ради Світлана Чабан.

Джулинська ОТГ - на конференції "Україна на шляху децентралізації освіти"

Дата створення: 22:31 29.11.2017

Щойно повернулася із Всеукраїнської конференції "Україна на шляху децентралізації освіти", яка відбулася в м.Київ в НСК "Олімпійський" за участю Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич,

Моніторинг роботи галузі культури Джулинської ОТГ

Дата створення: 22:02 28.11.2017

Сьогодні Джулинську ОТГ відвідали заступник начальника Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА Валентина Троян, директор Вінницької ОУНБ ім. К.А.Тімірязєва Наталія Морозова, голова профспілки працівників закладів культури Вінницької області Тетяна Побережна. У ході зустрічі з головою ОТГ Петром Швецем, його заступником Романом Кравцем, начальником відділу освіти, культури і спорту сільської ради Русланою Руденко та керівниками закладів культури громади обговорили пріоритетні напрями державної політики у галузі культури,

Чарівний світ на білім полотні

Дата створення: 22:17 25.11.2017

У читальному залі Джулинської сільської бібліотеки відбулася зустріч із майстринею-вишивальницею Надією Івасик. На захід, проведений художнім керівником Джулинського Будинку культури Людмилою Мазур, зібралися родина, сусіди, подруги та вишивальниці, працівники закладів культури та освіти громади, учасники краєзнавчого гуртка “Гіпаніс” Джулинської школи. Народний аматорський колектив “Надбужанка” (керівник Олег Мазур), учасницею якого є Надія Івасик, привітали її щирою піснею. 

Газета "Моя громада" - джерело інформування населення

Дата створення: 18:55 25.11.2017

Сьогодні вийшов друком десятий номер газети "Моя громада". Приємно, коли з кожним випуском газети до редакції надходить все більше позитивних відгуків! Ми дякуємо дописувачам, усім, хто приєднується до роботи над газетою. Разом - ми сила!

Нові вікна - збережене тепло!

Дата створення: 22:54 22.11.2017

У Джулинській школі продовжено заміну старих вікон на нові енергозберігаючі. За сприяння народного депутата України Миколи Кучера на це було виділено з державного бюджету 195 тисяч гривень. Відтепер третій поверх будівлі школи та частина другого - з новими вікнами.