Спільна праця: підтримка Берізкобершадського сільського клубу

В останній день липня у Берізкобершадському сільському клубі знову людно! Сьогодні люди прийшли до закладу культури, щоб попрацювати: побілили фасад приміщення, встановили урну для сміття, забетонували арматуру під лавочки, встановили кріплення для волейбольного майданчика.

21:30 01.08.2018

До Нової школи - з новими партами!

Сьогодні усі школи Джулинської ОТГ отримали нові парти та стільці для майбутніх першокласників! Крокуємо до Нової української школи впевнено! Комплекти меблів закуплено відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради за кошти державної освітньої субвенції.

21:20 01.08.2018

Соціальні працівники Джулинської ОТГ отримали нові велосипеди

Сьогодні соціальні працівники Джулинської ОТГ отримали нові велосипеди! За ініціативи територіального центру соціального обслуговування Бершадського району за підтримки голови ОТГ придбано 8 велосипедів. Відтепер соціальні працівники будуть швидко та зручно добиратися до людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні територіального центру.

21:37 26.07.2018

Джулинській ОТГ - новий шкільний автобус

У Джулинській ОТГ ще одна радісна новина! Сьогодні ми отримали новий шкільний автобус! 1 вересня його урочисто буде передано на опорну Джулинську школу.

21:30 26.07.2018

Липневий номер газети "Моя громада"

Вісімнадцятий номер газети Джулинської ОТГ "Моя громада" надіслано до друку. Очікуйте наше видання в домівках у п'ятницю. Працюємо разом! Працюємо далі!

21:11 26.07.2018

Рада керівників закладів культури: підсумки роботи галузі у І півріччі

20 липня відбулося розширене засідання Ради керівників закладів культури Джулинської ОТГ. Підводили підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності у І півріччі 2018 року. У читальній залі Джулинської публічної бібліотеки зібралися керівники закладів, художні керівники, старости аматорських колективів, бібліотекарі сільських бібліотек.

21:57 20.07.2018

Редакція газети "Моя громада" на тренінгу ІРЦ "Вікно в Америку"

19 липня наша газета “Моя громада” відкрила для себе "Вікно в Америку"! Редакція газети (Руслана Руденко та Лариса Заміхора) зустрілася із продюсером суспільного телебачення “UA Вінниця”, Заслуженим журналістом України Світланою Бусілковою!

22:04 19.07.2018

Нова українська школа стартує і в Джулинській ОТГ!

Усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримують набори LEGO, які допоможуть упроваджувати ігрові методи навчання в умовах Нової української школи. Днями відділ освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ отримав у Департаменті освіти і науки Вінницької ОДА ігрові набори:

22:14 18.07.2018

Чернятський будинок культури: закупили музичну апаратуру

Ще одна радісна новина! Чернятський будинок культури отримав нове музичне обладнання - колонки та мікрофони. Апаратуру придбано коштом Джулинської сільської ради ОТГ. Працівники Чернятського будинку культури та жителі села дякують сільському голові Петру Швецю, відділу освіти, культури і спорту сільської ради та депутатам громади за підтримку та розуміння потреб галузі культури.

22:10 18.07.2018

Джулинську ОТГ відвідали представники міжнародної програми «U-LEAD з Європою»

Сьогодні Джулинську ОТГ відвідали представники міжнародної програми «U-LEAD з Європою». Мета візиту - покращання надання адміністративних послуг для населення громади. Програма сприяє реформі децентралізації в Україні та розширює можливості місцевих громад для надання адміністративних послуг у форматі «Єдиного вікна».

22:21 17.07.2018