Зі святом весни та кохання сьогодні вітали хмарівчан

Дата створення: 21:06 05.03.2018

Зі святом весни і кохання вітали хмарівчан у сільському клубі голова Джулинської ОТГ Петро Швець, його заступник Роман Кравець, в.о.старости Станіслав Олексій. Захід відбувся сьогодні у співпраці працівників культури, школи та дитсадка. Номери художньої самодіяльності підготували народний фольклорно-етнографічний колектив "Любисток",

Відбувся фестиваль "Проліски надії - 2018"

Дата створення: 21:41 04.03.2018

У школах громади проведено щорічний фестиваль учительської та учнівської творчості “Проліски надії - 2018”. У звітних концертах брали участь талановиті діти та педагоги, які підготували святкові програми: танцювали, декламували вірші, читали гуморески, співали пісень, грали на музичних інструментах, презентували флеш-моби, театралізовані дійства, патріотичні композиції, міні-вистави.

Дорога до школи та дитсадка стала радіснішою

Дата створення: 21:32 26.02.2018

Нині дорога до школи та дитсадка для дітей Чернятки та Джулинки стала радіснішою. Більше 30 дітей с.Чернятка, які проживають на віддалених вулицях села та донедавна потребували підвозу до навчальних закладів, отримали можливість швидше та комфортніше добиратися до місць навчання. Новому автобусу радіє і малеча із Джулинки, тому що їхати стало зручніше, тепліше та швидше.

У школах громади вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата створення: 21:53 21.02.2018

У школах громади проведено лінійки Пам’яті, приурочені 4 річниці подій на Майдані.  Пам’яті Героїв Небесної Сотні відтворено хронічку подій, переглянуто документальні фільми, Хвилиною Мовчання вшановано пам’ять патріотів, які віддали життя за європейське майбутнє України.

Перша річниця газети Джулинської ОТГ "Моя громада"

Дата створення: 21:37 14.02.2018

Шановні читачі газети “Моя громада”! Щиро вітаємо вас із першою річницею від дня заснування нашої газети - популярного видання Джулинської об’єднаної територіальної громади, яке стало улюбленим для усіх жителів. 14 лютого є офіційним днем народження газети, коли отримано свідоцтво про державну реєстрацію видання.

До дня народження громади - новорічний номер газети

Дата створення: 20:37 29.12.2017

Зустрічайте новорічний номер газети "Моя громада" Джулинської ОТГ! Редакція вітає усіх вас з прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим! Дякуємо, що були з нами! Чекаємо зустрічі на сторінках газети у новому 2018 році!

Засяяла головна ялинка громади

Дата створення: 22:35 26.12.2017

22 грудня відбулося відкриття головної ялинки Джулинської ОТГ! Встановили її на оновленій площі біля Джулинського будинку культури. Голова ОТГ Петро Швець привітав учасників заходу з початком новорічних свят, а також вручив подарунки переможцям конкурсу на кращу новорічну іграшку.

Подарунки у день Святого Миколая

Дата створення: 07:54 19.12.2017

Із самого ранку Святий Миколай завітав із подарунками до дітей Джулинської спеціальної школи-інтернат. Проснувшись, дітвора була у захваті: у кожного під подушечкою були солодощі! Радість дітям подарували сільський голова Петро Швець та начальник Бершадського відділу поліції В'ячеслав Лялюцький, привітавши усіх зі святом.

Вшанували пам'ять Юрія Тарасенка

Дата створення: 12:27 08.12.2017

Сьогодні, у другу річницю загибелі учасника АТО Юрія Тарасенка, жителі Джулинської ОТГ вшанували його пам'ять покладанням квітів та Хвилиною Мовчання. У селі Чернятка на могилу Героя прийшли голова ОТГ Петро Швець, в.о.старости сіл Чернятка та Хмарівка Станіслав Олексій, заступник сільського голови Роман Кравець, начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко, директор Чернятської школи Валентина Чаленко, учителі та учні місцевої школи.

Засідання Методичної Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

Дата створення: 23:44 30.11.2017

Сьогодні відбулося засідання Методичної Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Освітяни переглянули та обговорили інформаційні відеоролики про перші результати впровадження Концепції Нової української школи у пілотних областях України, які запропонувала до перегляду голова Методичної Ради Світлана Чабан.