Новий номер газети "Моя громада" - до 27-ї річниці Незалежності України

Напередодні Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора вийшов черговий номер газети Джулинської ОТГ "Моя громада". Редакція вітає усіх поціновувачів нашого видання з найбільшим державним святом України!  Здоров'я вам, наснаги, миру нам усім та нашій державі! Творіть добрі справи задля розвитку Джулинської ОТГ, задля розквіту нашої України. А ми будемо розповідати про них на шпальтах нашого видання.

19:45 17.08.2018

У Джулинській лікарні - нові вікна

За сприяння народного депутата України Миколи Кучера у КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Джулинської сільської ради розпочато заміну старих вікон на нові енергозберігаючі. Відвідувачі медичного закладу були приємно здивовані, як активно та якісно ведуться будівельні роботи. Керівник закладу - головний лікар Галина Зайва наголошує, що проведені роботи надали нового виду приміщенню амбулаторії, створять затишок та комфортне перебування пацієнтів у палатах.

20:15 16.08.2018

Департаментом освіти здійснено моніторинг підготовки до Нової української школи

14 серпня Джулинську ОТГ відвідала начальник відділу загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Дорош. Мета візиту - моніторинг готовності перших класів до Нової української школи. Доручення перевірити підготовку освітянських закладів області до нового навчального року дав голова обласної державної адміністрації В.Коровій.

22:21 15.08.2018

Готуємося до Нової української школи

У школах Джулинської ОТГ у літній період працювали над створенням нового освітнього простору відповідно до державної програми “Нова українська школа”. Відділом освіти, культури і спорту сільської ради придбано комплекти меблів за кошти державної освітньої субвенції: парти та стільці. Парти одномісні, мають сучасний дизайн із заокругленими стільницями у вигляді трапеції. Мобільні робочі місця, які легко можуть трансформуватися для групової роботи, відповідають методичним рекомендаціям щодо організації освітнього простору Нової української школи.

20:37 13.08.2018

Голова Джулинської ОТГ брав участь у засіданні госпітальної ради округу

Голова Джулинської ОТГ Петро Швець, як член госпітальної ради Східного госпітального округу, брав участь у третьому черговому засіданні, яке відбулося 7 серпня в Тростянецькому районі. Протягом наступного місяця членами ради заплановано оглянути всі 6 лікувальних закладів, які входять до складу Східного госпітального округу (попередньо відвідали Теплицький, Тростянецький райони, наступними будуть Бершадський, Чечельницький та Гайсинський райони, м. Ладижин).

20:32 09.08.2018

Берізки на фестивалі "До чистих джерел"

"Берізки збирають берізян", - під таким гаслом пройшов цьогорічний традиційний фестиваль "До чистих джерел" у селі Берізки -Чечельницькі. Тож Берізки-Бершадські поїхали на запрошення до однойменного села! Очолював делегацію заступник сільського голови Джулинської ОТГ Роман Кравець. Ансамбль української пісні "Червона калина", дует братів Ангелюків та завідувач Берізкобершадського сільського клубу Галина Василюк гідно представили галузь культури нашої громади.

20:27 09.08.2018

"Червона калина" на екофестивалі

Джулинська ОТГ на екофестивалі у Бершаді! 28-29 липня у Бершаді відбувся за підтримки народного депутата України Миколи Кучера етноекофестиваль "Skyline 2018". Джулинська ОТГ не залишилася осторонь такого престижного культурного заходу. На святі її представляв Берізкобершадський сільський клуб: завідувач Галина Василюк Галина та ансамбль "Червона калина", який вітав гостей піснею "Українські вареники".

21:48 01.08.2018

Спільна праця: підтримка Берізкобершадського сільського клубу

В останній день липня у Берізкобершадському сільському клубі знову людно! Сьогодні люди прийшли до закладу культури, щоб попрацювати: побілили фасад приміщення, встановили урну для сміття, забетонували арматуру під лавочки, встановили кріплення для волейбольного майданчика.

21:30 01.08.2018

До Нової школи - з новими партами!

Сьогодні усі школи Джулинської ОТГ отримали нові парти та стільці для майбутніх першокласників! Крокуємо до Нової української школи впевнено! Комплекти меблів закуплено відділом освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради за кошти державної освітньої субвенції.

21:20 01.08.2018

Соціальні працівники Джулинської ОТГ отримали нові велосипеди

Сьогодні соціальні працівники Джулинської ОТГ отримали нові велосипеди! За ініціативи територіального центру соціального обслуговування Бершадського району за підтримки голови ОТГ придбано 8 велосипедів. Відтепер соціальні працівники будуть швидко та зручно добиратися до людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні територіального центру.

21:37 26.07.2018