Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Новини

Зустріч з учасником АТО у Берізкобершадській школі

Дата створення: 09:42 13.10.2017

13 жовтня, напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва, у Берізкобершадській школі відбулася зустріч з учасником АТО, односельчанином Віталієм Дудіним. Після теплої, щирої розмови діти подарували йому квіти та слова вдячності за особистий внесок у захист миру в нашій країні.

До Дня захисника України: декада "Слава Героям, синам України"!

Дата створення: 09:34 13.10.2017

До Дня захисника України у Джулинській школі проведено змістовні загальношкільні та класні заходи національно-патріотичного виховання. Учні взяли активну участь у загальношкільних акціях «Кольори миру», «Милосердя», «Ветеран живе поруч», у ході яких привітали учасників АТО,

Під гаслом "Відповідь нескореного народу"

Дата створення: 21:07 11.10.2017

На виконання Указу Президента України "Про день захисника України" від 14 жовтня 2014 року № 806, Постанови Верховної Ради України "Про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв  у 2017 році" Міністерство освіти і науки України пропонує в загальноосвітніх навчальних закладах провести День Захисника України під гаслом "ВІДПОВІДЬ НЕСКОРЕНОГО НАРОДУ" та активно висвітлювати його на веб-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

Благодійна акція "П'ять картоплин"

Дата створення: 18:51 05.10.2017

У рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку школярі Джулинської ОТГ брали участь у благодійній акції «П’ять картоплин», ініційованої Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та Вінницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста. У благодійній акції учнями Джулинської школи зібрано 200 кг картоплі, яку передано двом багатодітним малозабезпеченим родинам села Джулинки.

Професійне свято освітяни зустріли - на Говерлі!

Дата створення: 21:36 04.10.2017

Освітяни Джулинської ОТГ зустріли День учителя на Говерлі! Професійне свято працівники освітянської галузі вирішили відзначити неординарно. Відділом освіти, культури і спорту сільської ради ОТГ для працівників шкіл та дитсадків було організовано екскурсійну поїздку вихідного дня у Карпати!

Презентація книги джулинчанки Зої-Софії Герун

Дата створення: 20:35 04.10.2017

У Всеукраїнський день бібліотек у Джулинській сільській бібліотеці відбулася презентація третьої поетичної збірки джулинчанки Зої-Софії Герун "Надія". На захід, організований завбібліотекою Нелею Шкурат, завітав голова громади Петро Швець, місцеві поети Олександр Ціхач, Тамара Морус, приїхали колеги Любов Дашківська з Чернятки, Катерина Горбатюк з Берізок-Бершадських, Світлана Паламарчук з Хмарівки, вчителі-філологи Джулинської школи

Відзначили Всесвітній день Миру

Дата створення: 21:48 22.09.2017

21 вересня у Всесвітній день Миру читачі бібліотеки Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у флешмобі «Голуб Миру», підтримавши Всеукраїнську акцію «Голуб Миру». Учасниками стали 300 учнів школи та учителі. Під звуки Гімну «Діти України за мир!» учні створили на шкільному подвір’ї символ Миру - Голуба та символ України - Державний Герб - тризуб.

Відбулося засідання Методичної ради

Дата створення: 21:38 22.09.2017

Сьогодні освітяни Джулинської ОТГ провели чергове засідання Методичної ради, яке відбулося на базі Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів за участю голови ради освітнього округу М.Шевчука. Члени ради обговорили ряд нормативних та директивних документів з питань організації системи методичної роботи в освітньому окрузі.

Чергова сесія сільської ради Джулинської ОТГ

Дата створення: 21:21 05.09.2017

Відбулася чергова сесія Джулинської сільської ради ОТГ, у ході якої розглядалися важливі питання життєдіяльності громади. Зокрема, щодо створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької області», про затвердження програми підтримки музичної освіти в Джулинській ОТГ на 2017 рік, програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 рік в Джулинській ОТГ,

У школах громади пролунав Перший дзвоник

Дата створення: 23:21 01.09.2017

Першовересень 2017 року у Джулинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів видався гамірним та веселим. Готувалися до свята заздалегідь і дорослі, і малі: майбутні першокласники разом із батьками вивчали вітальні вірші, вчителі готували класні кімнати до першого уроку «Україна – європейська держава», а одинадцятикласники разом із класним керівником Наталією Оперчук традиційно розмальовували шкільне подвір‘я та прикрашали вхід до рідної домівки кульками і синьо-жовтими стрічками. Свята чекали всі.