Відбувся 4 міжобласний кінно-спортивний фестиваль "Джулинські перегони"

Дата створення: 21:04 31.08.2017

27 серпня у Берізках-Бершадських Джулинської ОТГ відбулися щорічні міжобласні кінно-спортивні змагання "Джулинські перегони", які уже вчетверте організовують в останню неділю серпня. Цього разу вершники змагалися у чотирьох заїздах. У першому перемогу здобула кобила Ракета (вершник Руслан Самбієв, власник кобили - Борис Самбієв, с.Берізки-Бершадські), яка змагалася з кобилою Мухою (вершник Олександр Онищук, власник - Олександр Куценко, с.Торківка Тростянецького району).

З днем Державного Прапора України!

Дата створення: 22:31 22.08.2017

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це повага до символу держави, що пройшов довгий героїчний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

День Незалежності у Хмарівці

Дата створення: 21:43 21.08.2017

Джулинська ОТГ зустрічає День Незалежності країни спільними концертами закладів культури громади. 20 серпня у Хмарівському сільському клубі відбулося справжнє свято: виступали Хмарівський народний фольклорно-етнографічний колектив "Любисток", народний аматорський колектив "Джулинчанка",

Берізки-Бершадські відзначили День Незалежності України

Дата створення: 08:57 20.08.2017

Спільний концерт художньої самодіяльності закладів культури Джулинської громади до Дня Незалежності України у Берізках-Бершадських відбувся 19 серпня. Урочиста атмосфера, патріотичний настрій, гордість за односельчан створили незабутні враження від свята.

Жителі Джулинської ОТГ отримали свіжий номер газети "Моя громада"

Дата створення: 17:20 19.08.2017

До 26-ї річниці Незалежності України жителі Джулинської об'єднаної територіальної громади отримали свіжий номер газети "Моя громада"

Нові аспекти співпраці Джулинської ОТГ з районним центром зайнятості

Дата створення: 20:28 16.08.2017

16 серпня 2017 року Джулинську об’єднану територіальну громаду відвідали директор Бершадського районного центру зайнятості Ігор Кізлов та начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Ірина Свиридовська. У ході робочої зустрічі обговорювалися проблемні питання громади та шляхи їх вирішення.

Відбулося перше засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

Дата створення: 10:24 12.08.2017

10 серпня відбулося перше засідання Ради освітнього округу Джулинської об’єднаної територіальної громади, на якому розглядалися важливі питання функціонування освітньої галузі в умовах ОТГ. Розпочинаючи засідання, голова громади Петро Швець акцентував увагу на рішенні восьмої сесії Джулинської сільської ради,

Ремонтні роботи вулиць села тривають

Дата створення: 08:50 12.08.2017

На вулиці О.Оперчука села Джулинка здійснюються ямкові ремонти. За сприяння голови ОТГ Петра Швеця Джулинська сільська рада продовжує ремонтувати вулиці. Наступний етап – встановлення асфальтного покриття вулиці Покровська села Джулинка та вулиці Весняна села Берізки-Бершадські. Роботи проводить ФОП "Аветян А.Р." Вагомою допомогою у ремонті вулиці Шевченка є сприяння жителя Миколи Гриненка, який за власні кошти придбав машину асфальту, щоб поновити покриття дороги за місцем проживання.

Напередодні 26-річниці незалежності України та Дня Державного Прапора

Дата створення: 16:06 03.08.2017

Відділом освіти, культури і спорту Джулинської ОТГ проведено робочу нараду з керівниками закладів культури, у ході якої обговорено план заходів щодо підготовки та відзначення 26-річниці незалежності України та Дня Державного Прапора.

Робоча зустріч Джулинської ОТГ із працівниками районного центру зайнятості

Дата створення: 13:48 03.08.2017

2 серпня  за ініціативи Бершадського районного центру зайнятості у рамках виконання Угоди про співпрацю між Бершадським районним центром зайнятості та Джулинською об’єднаною територіальною громадою відбулось засідання круглого столу  у Джулинській сільській раді.