Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Новини

Робоча зустріч Джулинської ОТГ із працівниками районного центру зайнятості

Дата створення: 13:48 03.08.2017

2 серпня  за ініціативи Бершадського районного центру зайнятості у рамках виконання Угоди про співпрацю між Бершадським районним центром зайнятості та Джулинською об’єднаною територіальною громадою відбулось засідання круглого столу  у Джулинській сільській раді.

Дорогам села - особливу увагу

Дата створення: 17:06 30.07.2017

Джулинська сільська рада продовжує ремонтувати вулиці села. Сьогодні роботи розпочалися з вулиці Шевченка с.Джулинка, де донедавна була велика калабатина. За допомогою автогрейдера, автомобіля "Камаз" та навантажувача ФОП "Аветян А.Р."  грейдерує дорогу, розрівнює та вивозить зайву землю.

Відбулася восьма сесія Джулинської сільської ради ОТГ

Дата створення: 10:05 29.07.2017

Відбулася восьма сесія Джулинської сільської ради об'єднаної територіальної громади, у ході якої депутати активно розглядали важливі питання сьогодення. Одне з них - створення єдиного освітнього простору на території громади. З цією метою прийняли рішення про утворення опорної школи та освітнього округу, до якого увійшли 8 навчальних закладів громади.

Вийшов друком липневий номер газети "Моя громада"

Дата створення: 20:12 28.07.2017

Шановні жителі Джулинської об'єднаної територіальної громади! Сьогодні вийшов друком черговий (липневий) номер газети "Моя громада". Читайте про новини та життя односельчан.

Зустріч із представниками Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України

Дата створення: 20:33 25.07.2017

Сьогодні відбулася робоча зустріч працівників Джулинської сільської ради ОТГ з представниками Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України. У ході зустрічі голова громади Петро Швець, секретар сільської ради Галина Щавінська, начальник відділу фінансів Наталія Швець та начальник відділу освіти, культури і спорту Руслана Руденко

Діти Джулинської ОТГ відпочили у таборі в Дрогобичі

Дата створення: 08:52 21.07.2017

 Тридцятеро дітей Джулинської об’єднаної територіальної громади та навколишніх сіл отримали змістовний відпочинок, море вражень та гори задоволення, побувавши у християнському таборі "Милосердні серця" у Дрогобичі. Поїздка відбулася за сприяння депутатів ОТГ Руслани Руденко та Галини Щавінської.

Запрошуємо до обговорення утворення освітнього округу на території Джулинської ОТГ

Дата створення: 10:18 19.07.2017

Запрошуємо до обговорення проекту рішення сесії Джулинської сільської ради щодо створення єдиного освітнього простору на території громади, відповідно до Положення про освітній округ,

Свято Івана Купала у Джулинці

Дата створення: 09:00 08.07.2017

Купальське свято, організоване біля річки Південний Буг будинками культури Джулинки та Берізок-Бершадських, принесло жителям Джулинської ОТГ задоволення, гарний настрій, сприяло відродженню українських традицій. Народні гуляння, ігри, конкурси, розваги... Чудові майстрині Надія Івасик, Тетяна Довгань, Наталія Гевел навчали дітей плести віночки, вплітаючи в них колоски пшениці. Навколо Купайла діти водили хороводи, співали народних пісень, танцювали "жабенята".

У Чернятці зберігають народні традиції

Дата створення: 08:11 08.07.2017

Зберігають народні традиції та примножують духовну культуру жителі Чернятки Джулинської ОТГ, тож і організували у селі заходи на свято Івана Купала. Перед Будинком культури встановили Купайло, запалили купальське вогнище, співали пісень, грали ігри, змагалися на спритність. А головне отримали масу задоволення та радощів.

Відбулася чергова сесія сільської ради ОТГ

Дата створення: 17:35 30.06.2017

У четвер, 29 червня, відбулася чергова сесія сільської ради Джулинської ОТГ. Депутати прийняли рішення про місцеві податки і збори на 2018 рік, зокрема, про єдиний податок для фізичних осіб-підприємців, податок на нерухоме майно, земельний та транспортний податок, а також акцизний збір.