У Берізках-Бершадських відзначили День захисту дітей

Дата створення: 10:56 02.06.2017

У Міжнародний день захисту дітей у Берізкобершадській ЗОШ І-ІІ ступенів Джулинської ОТГ 1 червня подарували дітям справжнє свято. Учасників заходу привітали голова ОТГ Петро Швець та його заступник Роман Кравець. Разом із ведучими учні подорожували Океаном Розваг та побували на різних островах.

День захисту дітей у Джулинській громаді

Дата створення: 10:13 02.06.2017

1 червня у Міжнародний день захисту дітей голова Джулинської об'єднаної територіальної громади Петро Швець та його заступник Роман Кравець привітали учасників свята, розпочавши урочистості та подарувавши гарний настрій. Святкову програму продовжили учні Джулинської школи, учасники вокального ансамблю "Українські переспіви" (керівник Віталій Ціхач), та заступник директора з виховної роботи Лариса Заміхора.

Останній дзвоник сповістив про літо

Дата створення: 22:05 26.05.2017

Голова Джулинської ОТГ Петро Швець привітав школярів громади зі святом Останнього дзвоника, побувавши у Джулинській та Берізкобершадській школах. "Свято Останнього дзвоника завжди хвилююче, а особливо це стосується випускників, які прощаються зі статусом учнів і зі школою. Тепер перед вами, дорогі випускники, постають нові горизонти, нові радощі і тривоги.

Працівники сільської ради Джулинської ОТГ відзначили День вишиванки

Дата створення: 14:28 18.05.2017

У четвер, 18 травня, працівники Джулинської сільської ради ОТГ відзначили всеукраїнське свято - День вишиванки. Вдягнувши національний одяг, закликали жителів громади доповнити звичайний одяг українською національною вишивкою.

Зустріч хмарівчан із місцевою поетесою

Дата створення: 11:57 15.05.2017

У сільській бібліотеці с.Хмарівка Джулинської ОТГ відбулася зустріч із місцевою поетесою Фросиною Джус, організований бібліотекарем Світланою Паламарчук. Хмарівчани поважають її вірші та веселу вдачу, тож і організували захід, присвячений її творчості.

Вечір материнської пісні

Дата створення: 15:01 14.05.2017

У сільській бібліотеці с.Чернятка Джулинської ОТГ до Дня матері відбувся захід "Вечір материнської пісні", який організувала бібліотекар Любов Дашківська. У затишній кімнаті зібралося чимало жителів села, звучали пісні та вірші про жінку-матір, яка для кожної людини найрідніша у світі.

У Джулинській ОТГ відзначили День Європи

Дата створення: 22:40 11.05.2017

Сьогодні у Джулинці, біля адміністративної будівлі сільської ради ОТГ, за участю голови об’єднаної територіальної громади П.Швеця, депутатів, представників організацій та установ села, учнівської молоді урочисто піднято прапор Європейського Союзу та прапор України з нагоди затвердження Радою Європи безвізового режиму для України.

У Джулинській ОТГ відбулася громадсько-патріотична акція "Свіча Пам'яті"

Дата створення: 10:12 10.05.2017

8 травня у всіх селах Джулинської ОТГ відбулася громадсько-патріотична акція "Свіча Пам'яті". Жителі громади зі свічами та лампадками Ходою Єдності пройшли вулицями сіл до Меморіалів Слави, де проходили урочисті заходи та панахиди. Захід відбувся за сприяння Джулинської сільської ради ОТГ.

У хмарівці відкрили оновлений Меморіал Слави

Дата створення: 10:04 10.05.2017

У Хмарівці Джулинської ОТГ 8 травня, у День пам'яті та примирення, відбулося відкриття оновленого Меморіалу Слави. Захід проходив у рамках патріотичної громадської акції "Свіча Пам'яті".

У селах Джулинської ОТГ упорядковують Меморіали Слави

Дата створення: 22:26 06.05.2017

8 та 9 травня жителі Джулинської об'єднаної територіальної громади будуть вшановувати День пам'яті та примирення та відзначати 72-річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.