Відбулося засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ

28 березня відбулося чергове засідання Ради освітнього округу Джулинської ОТГ. Педагоги обговорювали ряд важливих питань щодо реалізації державної політики в сфері освіти на території громади. Зокрема, голова Ради освітнього округу Михайло Шевчук інформував про проведення он-лайн моніторингу рівня підготовки випускників до ЗНО та проходження он-лайн курсу учителями "Вчимося жити разом".

20:19 29.03.2018

Відбулася нарада керівників закладів культури Джулинської ОТГ

20 березня відбулася нарада керівників закладів культури Джулинської ОТГ, у ході якої начальник відділу Р.Руденко підводила підсумки проведення заходів до Міжнародного жіночого дня, відзначивши належну підготовку та взаємодію закладів культури та освіти ОТГ.

21:37 20.03.2018

Відзначили 74-річницю визволення Джулинки

Сьогодні, 12 березня, жителі Джулинки відзначили 74-річницю визволення села від нацистських загарбників покладанням квітів до Меморіалу Слави та Пам'ятного Знаку танкістам. У заходах брали участь голова ОТГ Петро Швець, його заступник Роман Кравець, працівники сільської ради, відділу освіти, культури і спорту, учнівський колектив Джулинської загальноосвітньої школи,

20:57 12.03.2018

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Медвідь Іванну, ученицю 10 класу Чернятської школи, з перемогою у районному конкурсі читців "Кобзар і Україна", який відбувся з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Радіємо успіхам талановитих дітей!

19:46 12.03.2018

Свято 8 березня у Берізках-Бершадських

Такого концерту у Берізкобершадському клубі не було давно. А вирізняється тим, що жителі села вперше за багато років змогли показати свої таланти на сцені! І діти, і молодь, і люди старшого віку. Різножанрова програма: пісні, вірші, сценки, гумор, вистава "Копійка" (у виконанні учнів 9 класу місцевої школи, режисер Галина Сасюк), танцювальні композиції...

23:19 08.03.2018

Привітали партизана-розвідника з 90-річним ювілей!

7 березня відзначив високолітній ювілей Закревський Іван Васильович. Із 90-річчям ветерана Другої світової війни, партизана-розвідника завітали привітати голова Джулинської ОТГ Петро Швець, редактор районної газети "Бершадський край" Федір Шевчук, голова районної організації ветеранів війни та праці Крамар Володимимр Максимович, його заступник Цюнь Анатолій Максимович.

19:37 08.03.2018

Зі святом весни і кохання!

Зі святом жіноцтва, весни і кохання! У Джулинському будинку культури 7 березня відбувся святковий концерт, у якому брали участь народний самодіяльний колектив "Надбужанка", учні Джулинської загальноосвітньої школи, діти закладу дошкільної освіти "Веселка", вихованці та викладачі музичної школи, вчителі Джулинської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату.

23:52 07.03.2018

Весняні мотиви та материнська пісня

Святкову програму до міжнародного жіночого дня підготували у Чернятському будинку культури. Радісний настрій, весняні мотиви, материнська пісня створили атмосферу свята. Переповнена глядацька зала, щирі аплодисменти. У фойє - виставка творчих робіт талановитих односельчан, підготовлена сільською бібліотекою.

23:09 06.03.2018

Зі святом весни та кохання сьогодні вітали хмарівчан

Зі святом весни і кохання вітали хмарівчан у сільському клубі голова Джулинської ОТГ Петро Швець, його заступник Роман Кравець, в.о.старости Станіслав Олексій. Захід відбувся сьогодні у співпраці працівників культури, школи та дитсадка. Номери художньої самодіяльності підготували народний фольклорно-етнографічний колектив "Любисток",

21:06 05.03.2018

Відбувся фестиваль "Проліски надії - 2018"

У школах громади проведено щорічний фестиваль учительської та учнівської творчості “Проліски надії - 2018”. У звітних концертах брали участь талановиті діти та педагоги, які підготували святкові програми: танцювали, декламували вірші, читали гуморески, співали пісень, грали на музичних інструментах, презентували флеш-моби, театралізовані дійства, патріотичні композиції, міні-вистави.

21:41 04.03.2018