Джулинська об’єднана територіальна громада
Бершадський район, Вінницька область

Працівники громади

Працівники закладів культури Джулинської ОТГ

 

Мазур Олег Олександрович

Директор будинку культури с.Джулинка

Горбатюк Людмила Олегівна

Художній керівник

Яворська Любов Станіславівна

Прибиральниця  

 

Колібабчук Микола Павлович

Завідуючий сільським клубом с.Берізки Бершадські

Браславський Ярослав Володимирович

Прибиральник сільського клубу

Мартич Олександр Іванович

Директор будинку культури с.Чернятка

Усатюк Петро Терентійович

Художній керівник

Марущак Анжела Володимирівна

Прибиральниця будинку культури

Сугак Лариса Іванівна

Завідуюча сільським клубом с.Хмарівка

Войнич павліна Григорівна

Керівник народного колективу

Максимчук Василь Олександрович

Художній керівник

Шкурат Неля Іванівна

Завідуюча  бібліотекою с.Джулинка

Горбатюк Катерина Іванівна

Завідуюча  бібліотекою с.Берізки Бершадські

Дашківська Любов Іванівна

Бібліотекар с.Чернятка

Паламарчук Світлана Іванівна

Бібліотекар с.Хмарівка

 

 

Працівники дошкільних навчальних закладів

 

Джулинський дошкільний навчальний заклад "Веселка"

 

 

1

Яценко Ольга Іванівна

завідуюча

 

2

Коваленко Наталя Віталіївна

медсестра

 

3

Запорощук Юлія  Василівна

музкерівник

 

4

Артоуз Руслана Олександрівна

музкерівник

 

5

Костюшина Ольга Валентинівна

методист

 

6

Гончарук Наталія Валеріївна

вихователь

 

7

Мартинюк Світлана Михайлівна

вихователь

 

8

Круковець Тетяна Григорівна

вихователь

 

9

Орел Алла Василівна

вихователь

 

10

Морус Людмила Миколаївна

вихователь

 

11

Сторожевська Наталія Миколаївна

вихователь

 

12

Чапалда  Марина Леонідівна

вихователь

 

13

Івасик Надія Іванівна

вихователь

 

14

Кравченко Інна  Михайлівна

вихователь

 

15

Юраш Юлія  Володимирівна

керівник гуртка

 

16

Гевел Наталія Валентинівна

вихователь

 

17

Фурман Ганна Анатоліївна

фізкерівник

 

18

Довгань Тетяна Федорівна

вихователь

 

19

Дегтяренко  Наталія Михайлівна

завгосп

 

20

Степова Надія Іванівна

помічник вихователя

 

21

Бурдейна Валентина Леонідівна

помічник вихователя

 

22

Тхорук Валентина Василівна

помічник вихователя

 

23

Івасик Віра Григорівна

помічник вихователя

 

24

Морус Надія Омельянівна

помічник вихователя

 

25

Шматюк Олеся  Дмитрівна

помічник вихователя

 

26

Рубін Олена Петрівна

помічник вихователя

 

27

Запорощук Віктор Петрович

старший кочегар

 

28

Гуренко Віктор Михайлович

кочегар

 

29

Гуренко Микола Михайлович

кочегар

 

30

Кучерявий Василь Олександрович

кочегар

 

31

Бондар Тетяна Михайлівна

кухар

 

32

Дегтяренко Наталія Олександрівна

кухар

 

33

Гуренко Галина  Василівна

машиніст з прання та двірник

 

34

Рибак Надія Андріївна

машиніст з прання та двірник

 

35

Берегуля Юрій Веніамінович

водій

 

36

Плахотнюк Олександр Богданович

робочий по ремонту

 

37

Данилець Василь Григорович

електрик

 

38

Яценко Олег Ростиславович

сторож

 

 

 

 

 

 

Берізко-Бершадський ДНЗ "Подоляночка"

1

Олійник Наталія Валентинівна

завідуюча

2

Ковтун Світлана Феофанівна

вихователь

3

Левчук Надія Іванівна

помічник вихователя

4

Хворостяна Валентина Михайлівна

кухар

5

Гуренко Ганна Миколаївна

машиніст з прання та опалювач

6

Олійник Віталій Іванович

сторож

 

 

 

 

Чернятський ДНЗ  "Сонечко"

1

Палянчук Людмила Миколаївна

завідуюча

2

Шаргородська Ольга  Григорівна

вихователь

3

Шаргородська Леся Іванівна

вихователь

4

Мартич Олександр Іванович

художній керівник

5

Вакуляк Наталія Овдіївна

помічник вихователя

6

Деркач Людмила Василівна

помічник вихователя

7

Олексій Галина Олексіївна

кухар

8

Рахімов Сергій Мінігалімович

опалювач

 

 

 

 

Хмарівський ДНЗ "Веселка"

1

Рибончук Ольга Володимирівна

завідуюча

2

Доскоч Наталія Вікторівна

вихователь

3

Медведчук Ольга Дмитрівна

помічник вихователя

 4

Чернега Світлана Іванівна

кухар